Sizler için bu yılın en popüler ve en çok satan oyunlarını bir araya getirdik. Oyunseverler için önerilerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Kingdom Hearts 3

Kingdom Hearts 3, kendi içerisinde serinin önemli oyunlarından olduğu gibi farklı hikayelere de yer veriyor. Hikaye boyunca Oyuncak Hikayesi’nden Karayip Korsanları’na, Karlar Ülkesi’nden Monstropolis’e kadar bir çok farklı dünyaya gitme şansına erişiyorsunuz. Tüm bu Disney dünyalarının hikayesi oyuna çok başarılı bir şekilde uyarlanmış.

 

Tom Clancy’s The Division 2

Ubisoft’un önemli oyunlarından Tom Clancy’s The Division’ın ikinci serisi içerik anlamında çok daha dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. İlk oyundan 7 ay sonrasını konu alan oyun Washington DC’de geçiyor. İlk versiyonda eleştirilen bir çok noktanın iyileştirildiği oyun, oyunseverlerden büyük ilgi görüyor.

 

Resident Evil 2

Yılların eskitemediği bir zombi oyunu olan Resident Evil serisi kendi türü içerisinde bir klasik olarak kabul ediliyor. Orijinal oyunun remake versiyonu olan oyun, hızlı karakter yönlendirmeleri ve harika hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

 

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, sizlere şaşırtıcı derecede etkileyici bir dünya sunuyor. Bu oyunla vahşi batı hayatını hissetmek dışında manzaranın büyüsüne de kapılabilirsiniz. Red Dead Redemption 2’de eğlenebilir ve atmosferin tadını çıkabilirsiniz.

 

Call of Duty: Black Ops 4

Black Ops 4’ün diğer Call of Duty oyunlarına kıyasla en büyük farkı senaryo modunun olmaması. Oyun içerisinde toplam 10 karakter bulunuyor. 4 tanesi tamamen sıfırdan tasarlanarak oyuna eklenmiş. Her karakterin kendine ait gücü bulunmakta ve kimisi yere takım arkadaşları için cephane bırakabilirken, kimi uzaktan mayın kurma yeteneğine sahip. Call of Duty serisi sevenler tarafından kaçırılmayacak bir oyun…