Cildinizi genç ve sağlıklı tutmanın en önemli adımlarından biri de güneş koruyucu kullanmaktan geçiyor. Yazın güneşin zararlı etkilerine karşı savunmasız kalan cildiniz için düzenli olarak kullanacağınız güneş kremleri, lekelenmeleri önleyerek erken yaşlanmanızın önüne geçebilir. Sizler için özellikle yüzünüzde kullanabileceğiniz, hem güneş ışınlarından koruyan hem de yaşlanma karşıtı olan güneş kremlerini araştırdık.

La Roche-Posay Anthelios AC Anti-Shine Matte Fluid

Akneli ve yağlı bir cilde sahipseniz La Roche Posay, sebum emici özelliğiyle cildinizi anında matlaştırarak güneş ışınlarına karşı korur.

 

Lierac Sunissime SPF 50 Energizing Protective Fluid

Kremsi yapısı ile cilde yumuşaklık sağlayan LIEARAC SUNISSIME SPF 50 ENERGIZING PROTECTIVE FLUID, cildin güneş ışınlarına bağlı gelişen yaşlanma belirtilerinin önüne geçerek daha canlı ve taze bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

 

Caudalie, Anti-Wrinkle Face Suncare SPF 50

Kırışıklık karşıtı Caudalie, Anti-Wrinkle Face Suncare SPF 50, organik üzüm suyu içerir ve yapışkan his bırakmayan dokusuyla hassas ciltleri nemlendirir. Cildinizi UVA/UVB ışınlarından koruyarak aydınlık ve uzun süreli bir bronzluk sağlar.

Murad City Skin Age Defense

Murad City Skin Age Defense, içerdiği argan yağı, E vitamini ve karafes otu özü ile cildinizi UV ışınlarına karşı korur. Şeftali rengi yapısıyla cildinizin doğal ışıltısını geri kazandırarak cilt tonunuzu dengeler.

 

Yves Rocher White Botanical– 30 GKF

Bitkisel leke karşıtı kompleks ile Yves Rocher White Botanical 30 Gfk, cildinizin üzerinde oluşan lekeleri giderir, UVA ve UVB ışınlarından koruyarak kırışık görünümü azaltır.