Hem eğlenmek hem de kısa mesafelere ulaşım sağlayabilmek, hatta karşınıza çıkabilecek yokuşları bile yorulmadan aşmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, işte size yeni nesil Skateboard Walkerbug..!

Sahil kenarında, fuarlarda, AVM’lerde, depolarda hatta yokuşlarda bile yorulmadan, güvenli bir şekilde gezebileceğiniz Walkerbug ile saatte 12 km hız yapabilirsiniz. 2-3 saatte dolan şarjı ile 15-20 km mesafe kat edebileceğiniz Self Balance Scooter 100 kg ağırlığa kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Paket içeriğinde sunulan şarj aleti ile cep telefonu gibi kolay bir şekilde şarj edebileceğiniz Walkerbug ile tüm gözler üzerinizde olacak. Self Balance Scooter Walkerbug, yüksek su ve toz geçirmezlik seviyesi ve sağlamlığı ile de zorlu koşullarda da kullanabileceğiniz bir üründür.

Walkerbug ile ilgili kullanıcı yorumları;

‘’ WalkerBug, gelecekten günümüze gönderilmiş gibi tasarımı çok farklı ve kullanımı çok kolay. ‘’

Mehmet Ali Çoban / İstanbul

‘’ Kullanmadan önce bu kadar keyifli olacağını düşünmemiştim, alıştığınızda bir daha yürümek bile istemeyeceksiniz 🙂 ‘’

Refik Özer / İstanbul

‘’ WalkerBug aldığım en güzel doğum günü hediyesi oldu. ‘’

Mert Kurtuluş / İzmir

‘’ WalkerBug ile test sürüşü yaptım ilk kez kullanmama rağmen hiç zorlanmadım, bir kaç dakika içinde ustalaştım. Mutlaka bir tane almak istiyorum. ‘’

Rasim Kırkel / İstanbul

Normal ve bluetooth ile kullanılabilen iki farklı versiyonu olan Walkerbug ürünlerine link üzerinden ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

http://www.epttavm.com/itemlist?catprod_url=&t=walkerbug