Sizi kış soğuklarından koruyacak hem de size cool görünüm kazandıracak bir trend biliyoruz, büyük kalın şal modası! Büyük ihtimalle kış soğuklarından korunmak için kalın şallar kullanıyorsunuzdur. Ancak önemli olan nokta doğru deseni, doğru bağlama şekli ile bir araya getirip kombinlemek. Bunun için size birkaç önerimiz olacak.

Çift taraflı kullanılan bir şalınız varsa mutlaka iki tarafını da gösterecek şekilde, salaş olarak bağlayın. Rengi ne olursa olsun deri ceket veya trençkot ile kombinleyeceğiniz çift taraflı şal oldukça hoş görünecektir.

Boynunuzu iki kere dolayacak büyüklükteki çember şallar oldukça işlevsel olmakla birlikte parkalar ve trençkotlar ile kombinlemek için oldukça uygun. Genelde düz renk olan bu şalları eğlenceli broşlar takarak hareketlendirebilirsiniz.

Paltonuzdan bir ton koyu renkte bir şala sahipseniz tüm kış boyunca ikisini birlikte rahatça kombinleyebilirsiniz. Oldukça uyumlu ve havalı görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Büyük kalın şalınızı omuzlarınıza tıpkı bir battaniye gibi atmayı denediniz mi? Oldukça moda olan bu teknik aynı zamanda kışın sizi soğuklardan oldukça koruyacaktır. Tabi böyle bir durumda çantanızı elinizde taşımanız gerekeceğini unutmayın.

Büyük kalın şal omuzlara atıldıktan sonra onu bir kemer yardımı ile belinize sabitleyerek çok farklı ve stylish bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle çift taraflı kullanılabilen bir şal ise mutlaka iki tarafı da görünecek şekilde üzerinizde ayarlamayı unutmayın.

Son olarak oldukça karışık renk ve desenlere sahip bir şalınız var ise bunu tek renk kombinlerin üzerine takarak kıyafetlerinize hareket kazandırabilirsiniz.