Sonbahar Ruj Renkleri

Eylül ayının gelmesiyle sonbahara “merhaba” dedik 🙂
Bu geçiş döneminde gardırobunuzu değiştirirken makyajınızda da bir değişiklik yapmaya ne dersiniz!
Bu sezon makyajda daha koyu tonları ön plana çıkıyor.
Peki, bu serin günlerde kalın trikolarınızla size çok yakışacak sonbahar ruj renkleri hangileri? Gelin birlikte bakalım.

Kırmızı

Her mevsim başımızın tacı olan kırmızı ruj 🙂 Bu sezon da yine favori ruj renkleri arasında yerini kaptırmadı. Kalıcı mat bitişli kırmızı rujları tercih edebilirsiniz. Dudaklarınızda pürüzsüz durması için önce dudaklarınıza peeling yaparak başlayın. Kırmızı ruj ile dudaklarınız daha çekici ve büyük gözükecektir.

Nude

Sonbahar mevsiminde aklımıza ilk gelen daha çok toprak tonları oluyor. Nude dediğimiz dudak rengindeki hatta biraz daha koyu tonlardaki rujlar yine çok moda! Dolgunluk efekti veren nude rengindeki kalem mat rujları tercih edebilirsiniz.

Bordo

Serin sonbahar günlerinde bordo ruj sevenler size harika bir duyurumuz var! Bordo ruj yine trend 🙂 Sonbaharda bordo ruju, hem gündüz hem de akşam sürebilirsiniz. Göz makyajınızda abartıdan kaçınmayı unutmayın. Makyajınızın tek yıldızı bordo rujunuz olsun.

Gülkurusu

Sonbahar günlerinde daha açık olan renklerden olan gülkurusu rujunuzdan vazgeçemiyorsanız vazgeçmeyin deriz 🙂 Pembe tonlardaki rujları güneşli sonbahar günlerinde tercih ederek daha canlı ve enerjik gözükebilirsiniz.