Soğuk, yağmurlu hatta karlı havalardan sıkıldınız değil mi? Yaz gelse de tenimde güneşin sıcaklığını hissedeyim der gibi misiniz? Peki bunun için hazırlıklar ne alemde? Bu yazımızda ayaklarımızı yaza nasıl hazırlayacağınızı sizin için araştırdık ve kaleme aldık. Özellikle bir kadının açık ayakkabılar içinde pembe ayaklara sahip olması erkeklerin dikkatini çekmekle kalmaz diğer kadınları bile kıskandırır. Bu sayede çekinmeden, ayaklarınızı saklamanıza gerek kalmadan özgürce sergileyebilirsiniz.

İlk önce kışın sürekli kapalı ayakkabıların içinde kalmış ayaklarımızı ölü derilerinden arındırmakla başlamalıyız. Bunun için de en etkili ürün Scholl Velvet Smooth Express. Ayaklarınıza zarar vermeden 360 derece dönen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde ayaklarınızdaki sertleşmiş deriyi nazikçe temizleyerek kadifemsi bir dokunuş kazanmasını sağlayacaktır.

Yeni geliştirilen Scholl Velvet Smooth Express Pembe, içerdiği elmas taneleri ile ayaklarınızdaki sertleşmiş bölgelere kolayca uygulanır ve en iyi sonucu verir. Ayrıca ergonomik başlığı sayesinde ayağınızdaki en zor bölgelere bile hassa bir şekilde bakımyapar.

Scholl Velvet Smooth Express 4 adet AA pille çalışıyor ve kutu içeriğine piller dahil! Bu sayede taşınması da rahat ve az yer kaplıyor. Gittiğiniz yerlerde priz aramak ya da kablosunu da taşımak gibi zorluklarla karşılaşmıyorsunuz.

Ayaklarınızı Scholl Velvet Smooth Express Elmas Tanecikli ayak törpüsüyle temizledikten sonra Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem ile nemlendirerek ayak bakımınızı tamamlamış olursunuz. Bu işlemi gece yaparsanız ayaklarınıza çorap giyip yattığınız takdirde daha iyi sonuç alırsınız.

Şimdi yumuşacık, bebek teni tadında ayaklarınızla yaza hazırsınız demektir;)