Saatler zamanı gösteren bir araç olmalarının dışında hem kadınların hem de erkeklerin kollarına taktıkları bir aksesuardır. Kadınlar ve erkekler için tasarlanmış çok sayıda farklı modellerde saat vardır. İster klasik saatlerden hoşlanın isterseniz de spor saat kullanmayı tercih edin fark etmez her zevke her tarza uygun birçok saat çeşidi bulunmaktadır.

Saat denilince hem tarz hem de kullanış açısından öne çıkan markalar arasında il sıralarda Micheal Kors, Emporio Armani, Fossil, Burberry ve Guess bulunmaktadır.

 

Micheal Kors;

Kalite ve estetiği yaratıcılıkla birleştiren Michael Kors, her sezona uyum sağlayan şık ve prestijli saat modelleriyle stil sahibi kişilere hitap eden bir markadır. Saat zamanı gösteren bir araç olsa da, yaratıcılık ve estetiğin bütünleşmesi ile size prestij kazandıracak bir aksesuara dönüşür. Zarif ve bir o kadar da şıklık peşindeyseniz hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak hazırlanan Micheal Kors saat koleksiyonunu incelemelisiniz.

 

Emporio Armani;

Şıklığın ve zerafetin vazgeçilmezlerinden olan Emporio Armani saatler sürekli yeni tasarımları ve eşsiz  tarzları ile dikkat çekmektedir. Marka, her modeli ile şıklığı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen Emporio Armani saatler, her yaş grubuna hitab eden tasarımları ile en cok tercih edilen saat markalarından biridir.

 

Fossil;

Günümüzde Fossil, birçok kol saati markasının aksine Fossil Kol Saati tasarımcıları uzman bir şekilde modern kahverengi, duman ya da saf yağ renklerine klasik metalik özellikler vererek yeni modeller ve tasarımlar ortaya çıkarıyor. Bu geleneğin ve modernliğin harika bir buluşması. Fossil, kol saati severlere modern havanın hakim olduğu koleksiyonların yanında geçmişin havasını da taşıyarak farklı ve nadir modeller sunuyor.

 

Burberry;

Burberry saat modellerinde daha çok göz kamaştırıcı bir tasarımla kendisine özgü şıklığını ortaya koyarak hem erkek hem de bayan saatlerinde bir uyum içinde dizayn edilmiştir. Burberry saatlerinde farklı kasa tasarımı, kordon ve kayış özelliklerinin yanı sıra farklı renk seçeneklerini bulunmaktadır. Burberry klasik stilini, saat tasarımlarına katarak hem modern çizgisini ve spor tarzını bir arada sunmayı amaçlamıştır.

 

Guess;

Guess, yenilikçi ve modern tasarımları ile zamana farklı bir bakış açısı getiriyor. Marka, saat tasarımında modern renkleri ve gösterişli çizgileri kullanmış ve bu şekilde her yaş grubuna hitap ediyor. Guess kol saatleri modaya uygun olmasının yanında aynı zamanda oldukça kullanışlı ve sağlamdırlar.