Havalar soğumaya başlarken, oyun firmaları da fırsattan istifade yeni oyunlarını piyasaya ardı ardına sunmaya başladı. Evde yapabilecek pek fazla seçeneği olmayanlar için gerçekten harika oyunlar 2016 yılında raflarda yerini almış olacak.

Bu oyunlar içinde benim en çok ilgimi çeken birkaç tane oyunun tanıtım videolarını ve kısa açıklamalarını da sizlerle paylaşarak hevesimizi oyunların çıkış tarihlerine kadar taze tutmak istiyorum.

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

 

Oyun Açıklaması :

Dünyanın en yetenekli taktiksel casuslarından oluşan elit bir takım kurun ve uluslararası bir terörist örgütünü alaşağı edin. Kötü şöhretli “Rainbow” taktiksel birimi komuta edin ve düşmanın kalesinin merkezine doğru kendinize yol açmak için modern silahları kullanın.

Terörist tehdidini bertaraf etmek için tamamen yıkılabilir çevrenin, hassasiyet derecesi yüksek silahların ve çevrimiçi eşli çok oyuncunun avantajlarını kullanın. “Operatives” özelliği güçleriniz üzerinde çalışmanıza, uzmanlık yeteneklerinizi geliştirmenize ve görevi başarıyla tamamlamak için bütünün parçası olmanıza izin verecek.

Uncharted™4: Bir Hırsızın Sonu

 

Oyunun Açıklaması :

Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

Kaptan Henry Avery’nin uzun zaman önce kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan ütopyası Libertalia’yı bulmak için yola koyulur. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, oyuncuların Avery’nin hazinesini aramaları için orman adalarına, uzaklara yayılmış şehirlere ve karla kaplı dağlara kadar tüm dünyada geçen bir yolculuğa götürüyor.

 

Shadow of the Beast™

Oyunun Açıklaması :

Ne şefkat ne merhamet gösterin. Canavar Aarbron’u kontrol edin ve intikamınızla aranızda duran herkesi, durdurulamaz vahşiliğinizle alt edin.

Kötü büyücü Maletoth’u bulmak için orduları yok edin ve kadim diyarları keşfedin. Katliamdan güç alın, öfkenizi ateşlemek için silahlı birliklerin ve canavar ordularının kanını dökün, yeni saldırıların ve bitirici hareketlerin kilidini açın.

Ölülerinizi dışarı çıkarın! Ölen arkadaşlarınızın ruhlarını tüketerek güçlü büyülere sahip olun veya savaşta yardım almak için gölgelerini çağırın. Becerilerinizi güçlendirmek için sihirli tılsımları toplayın ve düşmanlarınızı alt etmek için Aarbron’un vahşi tekniklerinde ustalaşın.