xDrive ATAK Oyuncu Koltuğu 

Uzun süreli oturumlar için vücut ergonomisine uygun bel ve omuz yapısı ve istediğiniz konumda ayarlayabileceğiniz boyun ve bel minderi ile sizlere rahat ve konforlu oturum sunar.
xDrive ATAK Serisi Oyuncu Koltuklarında 3D kol kullanılmıştır. 3D kol, yukarı – aşağı, çapraz iç-dış ve ileri-geri hareketleri ile kullanıcıya maximum uyum sağlamaktadır, Ayrıca Kol dayama yerleri poliüretan integral maddesi ile kaplanmıştır.
xDrive ATAK serisi oyuncu koltukları modelinde diğer ürünlerden farklı olarak senkron mekanizma özelliği ile geriye doğru yaylanabilir ve istenilen konumda kitleme yapılabilmektedir.
Senkron Mekanizmalarda sırt kısmı oturak bölümünden bağımsız yaylanma sağlamaktadır, Buda koltuğun iç açısının genişlemesi ve istirahat konumunun artmasını sağlamaktadır.
Mekanizmalarda bulunan tansiyon ayarı ile her kullanıcı kendi kilosuna göre yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlaya bilmektedir.
Kişi koltuğa oturduğunda, geriye yaslanması halinde; sırt kısmını rahat bir şekilde kavrar. Süngerdeki kanallar ise koltuğa oturulduğunda terlemeyi engellemek ve ön tarafa kaymayı önlemek için estetik bir şekilde dizayn edilmiştir.
Farklı renk kombinasyonları ile ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

 

Snopy Rampage Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmeyen ve yüksek kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanıyan kulaklık, 7.1 Audio özelliği ile oyun esnasında tüm sesleri net ve birbirinden bağımsız olarak algılamanızı sağlıyor. Hassas yapısı ile dışa ses sızdırmıyor. Titreşimli bass hoparlör özelliği ile oyun oynarken sarsıntıları ve aksiyonları birebir yaşayın! Kablosu diğer kulaklıklara nazaran daha uzun olup rahat hareket etmenizi sağlar.

Mükemmel derecede ses yalıtımı sağlayan kulak yastığı ile dış seslerden uzak bir biçimde oyun dünyanız ile bütünleşeceksiniz. Ayarlanabilir yumuşak kafa bandı sayesinde rahatsızlık duymadan uzun süreli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş 7.1 sanal ses modu özelliği sayesinde Counter Strike gibi fps oyunlarında rakiplerinizin nereden geldiğinden haberdar olun. Kablo üzerinde bulunan fonksiyonel aparat sayesinde sesi açıp/kısabilir, mikrofonu aktif/pasif hale getirebilir, Bass titreşim özelliğini aktif ve pasif hale getirebilirsiniz.

Dışı deri kaplı kulaklık süngeri ile kullanım rahatlığı sağlar ve kulaklarınız uzun süreli kullanımlarda bile keyfinizi kaçırmadan eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan bu oyuncu kulaklığı dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir.
ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

 LOGITECH G105 KABLOLU GAMING KLAVYE 

Uzun ömürlü, LED arka plan ışığı
Gece geç bir saatte veya karanlık bir ortamda oyun oynuyorsanız, tuşları her zaman görebilirsiniz. G105 LED arka plan ışığı iki farklı düzeye ayarlanabilir veya tamamen kapatılabilir.

Aynı anda birden fazla tuşa basma
Savaşın ortasında aynı anda koşmanız, ateş etmeniz, silah seçmeniz ve kapı açmanız gereken anlar olur. G105’teki çoklu tuş girişiyle karmaşık hareketler her zaman doğru sonuçlanır. Tümü mükemmel şekilde ayarlanmış tuşların en fazla altısına birlikte basın. Gölgeleme engelleyici ile istemediğiniz hiçbir komutu görmezsiniz.

Anında Medya Erişimi
Önemli olan tek şeyin oyun olmadığını biliyoruz. Oyunun müzik ve videolarını da kontrol edin. Kullanışlı tek tuşla kontrol özelliği, ses kontrolü, sesi kapatma, duraklatma, oynatma ve ileri alma seçeneklerine anında erişmenizi sağlar.
ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

 Logitech G600 Oyuncu Mouse

Kutudan çıktığı haliyle optimal MMO kullanımı için yapılandırılmıştır. G600’de üç ana düğme, 12 baş parmak düğmesi, tıklanabilir bir kaydırma tekerleği ve ikiye katlama ve kontrol için bir G tuşu bulunur.

Özel arkadan aydınlatmalı tuşlar ile herhangi bir oda ışığında tuşları bulabilirsiniz. 16 milyon renkten birini seçerek, aynı oyun içindeki her profile, profil moduna ve mod stiline eşsiz bir renk atayın. Bakmadan hangi modda olduğunuzu anlayarak kurulumunuzun optimize edildiğinden emin olabilirsiniz.

DPI seviyelerini hızlıca değiştirin, piksel belirli hedeften (200 DPI) hızında manevralara (en fazla 8200 DPI) kaydırma tekerleğinin arkasında bulunan tek bir tuşa basarak veya yüzük parmağı düğmesini imleç hızındaki geçici değişiklikler için basılı tutarak yeniden atayın.

ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

Razer DeathAdder Elite Oyun Mouse

Dünyanın en aktif sensörlü mouse’u olduğunu iddaa eden şirket. 16.000 DPI, 450 IPS ve %99.4 çözünürlük doğruluğu ile dünyanın en gelişmiş optik sensörüne sahiptir.

Oyun açısından optimize edilmiş Razer mekanik fare bileşenleri – 50 milyona kadar tıklama ömrüne sahiptir.

Ergonomik ve Kolay Kontrol Edilebilen Mouse
Ergonomik form faktörü, üst eSport sporcuları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. DPI düğmeleri parmak uçlarınızda ve Razer Chroma özelleştirilebilir aydınlatmada ayrı olarak mevcuttur.
ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

Logitech Webcam C930e

Logitech Webcam C930e Pan, tilt ve zoom fonksiyonları ve gelişmiş ışık düzeltme teknolojisi sayesinde, profesyonel masaüstü video deneyimi sunuyor.
İŞİ CİDDİYE ALAN BİR WEB KAMERASI
Bizzat orada olmaktan sonra en iyi ikinci şey olan görüntülü aramaları deneyin. Logitech C930e Web Kamerası’ndaki gelişmiş teknoloji neredeyse her ortamda net video ve ses sunar, düşük ışık koşullarında bile. 1080p çözünürlük, H.264 video sıkıştırma ve 90 derecelik geniş görüş alanı ile C930e, üstün bir video konferans için üst düzey web kamerası özelliklerine sahiptir.

Bant genişliği sınırlı olduğunda bile son derece net görüntü ile üretkenliğini her zaman yükseltin. Skype Kurumsal için en iyi hale getirilmiş C930e Web Kamerası, bilgisayar ve ağ kaynaklarına bağımlılığını en aza indirmek için Ölçeklenebilir Görüntü Kodlama ve UVC 1.5’e sahip H.264’ü destekler.

Son derece geniş, 90 derece görüş alanına sahip C930e, ekipleri ve beyaz tahtaları kolaylıkla görüntüye sığdırabilir. Kamerayı yakınlaştırıp kaydırarak arka plandaki dikkat dağıtıcı öğeleri görüntüden çıkarın, kendinizi ve arkadaşınızı kareye sığdırın ya da sahnenin tamamını yakalayın. Üstün görüntü algılayıcısı, yakınlaştırıldığında bile bulanıklık olmadan HD kalitesinde görüntüler sunar.
ePttAVM.com fırsatlarıyla satın almak için burayı tıklaya bilirsiniz.

Fantech Oyuncu Masası

 
Mouse kullanırken ve yazı yazarken extra destek sağlayan geniş çalışma yüzeyi sayesinde çok rahat mouse kullanımı ile dikkat çeken masa, üçgen tasarımı ile dikkat çekiyor.
Kablo kirliliğini önlemek için kablo çıkışları ve kablo kanallarını kullanabilirsiniz.
Eşyalarınızın düşmesini ve kaymasını engelleyen yükseltilmiş kenarlar rahat bir oyun ortamı sunuyor.