Çalışan kadının şehrin koşuşturmacasından sıyrılıp eve geldikten sonra ne yazık ki işleri bitmiş olmuyor. Gerek kendisi gerekse ailesi için hızlıca yemek yapması kaçınılmaz bir durum. Tabi sadece yemek diye geçiştirmek de olmuyor. Hepimiz hem lezzetli hem de sağlıklı bir şekilde beslenmek de istiyoruz. Zamandan tasarruf edip aynı zamanda lezzet ve sağlıktan da vazgeçmemek elbette pratik hızlı pişiricilerle mümkün.

İlk Mucize Buharlı Pişiriciler;

Buharlı pişiriciler sayesinde sebzelerinizin hem vitaminlerini hem de tadını koruyarak harika garnitürler hazırlayabilirsiniz. Üstelik buharlı pişiricilerin birkaç katlı olması sayesinde birden fazla ve farklı sebzeyi aynı anda buharda pişirebilir hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Her Eve Lazım Çok Amaçlı Pişiriciler

Çalışan her kadının evinde bulunması gereken çok önemli yardımcıların başında çok amaçlı pişiriciler geliyor. 100’den fazla yemek yapabilme seçeneği sunuyor. Hem de çok da az yağ ve çok daha az enerji ile bu imkanı sunuyor. Genellikle çok amaçlı yemek pişiricilerin yanında tarif kitapları da bulunuyor ve o yemekleri kullandığınız aletle nasıl pişireceğinizi detaylı olarak anlatıyor. Bu aletleri temizlemesi de oldukça pratik.

Derli Toplu Fritözler

Ocağınızın saatlerce yanması bir kenara her yana sıçrayacak olan yağlarla mücadele etmek ve tüm bunlara vesile olan bolca yağı ziyan etmekten kurtulmak için fritözler muhteşem bir kurtarıcı. Bir tava dolusu yağ ile patates kızartmak yerine sadece bir tatlı kaşığı yağda bir kilo patates kızartabilecek fritöz seçenekleri mevcut. Böylece hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Daha kısa sürede daha fazla kızartma işlemi yapabilen fritözleri mutlaka incelemeli ihtiyacınıza uygun olan bir tanesini seçmelisiniz.