Yaz tatilinin ardından okula dönüş zamanı yaklaşıyor. Okulların açılmasına sayılı gün kala ihtiyaç listeleri oluşmaya başladı. İhtiyaç listesinin başında okul çantaları, beslenme çantaları, boya setleri ve kırtasiye malzemeleri bulunuyor.

Sizler için okul alışverişinizde, işinizi kolaylaştıracak ihtiyaç listeni oluşturduk.

 

Okul Çantası Çeşitleri

Okul dönüş alışverişinde ilk olarak  çocuğunuza uygun ve sağlıklı bir okul çantası tercih etmelisiniz. My Little Pony’den Örümcek Adam’a, Barbie’den Cars’a, Transformers’a kadar çocuklarınızın ilgisini çekecek okul çantası modelleri ve daha fazlası ePttAVM.com’da.

 

Beslenme Çantaları ve Matara Çeşitleri

Okul ihtiyaç listesinin en önemli unsurlarından biri de beslenme çantası ve mataralardır. Çocuğunuzun hem kolaylıkla hem de severek kullanacağı beslenme çantası seçilmedir. Ayrıca alacağınız beslenme çantasının ve mataranın doğru materyalden seçilmesi çocuğunuzun sağlığı için çok önemlidir.

Boya Setleri

Özellikle yeni okula başlayacak öğrenciler için boya malzemeleri olmazsa olmazlar arasındadır. Sulu boyadan kuru boyaya, pastel boyaya kadar istediğiniz tüm boya setlerini ePttAVM’de bulabilirsiniz.

 

Kırtasiye Malzemeleri

Kırtasiye malzemeleri okul alışverişinde ilk akla gelenler arasındadır. Kırtasiye malzemeleri denilince ilk akla gelenler; Kurşun kalemler, renkli kalemler, fosforlu kalemler, yapışkanlı kağıtlar, defterler ve kalem kutusudur.