Alkali beslenenlerin ve veganların tercihi Hindistan Cevizi Yağı… Trans yağlara oranla oldukça sağlıklıdır. Metabolizmayı hızlandırıp kilo vermenize yardımcı olur. Yararları saymakla bitmez…

 

Başlıca kullanım alanları…

Sabah aç karnına içtiğiniz kahvenin içine attığınız 1 tatlı kaşığı Hindistan Cevizi Yağı metabolizmanızı hızlandırıp kilo vermenize yardımcı olur.

Yemeklerinizde ve tatlılarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tadının güzelliği yanı sıra sağlıklı olması da cabası.

Kızarmış ekmeğin üstüne sürüp yemenizi tavsiye ederim… İnanılmaz lezzetli oluyor. 🙂

Hindistan Cevizi Yağı kullanım alanları say say bitmiyor… Doğal deodarant. Yağın içinde bulunan laurik asitler, kötü koku oluşumunu engelliyor.

Yıpranmış saçlarınıza uygulayıp bakım yapabilirsiniz.

Makyaj çıkarmada da kullanabileceğiniz bu mucizevi yağ,  göz bakımı içinde birebir. Akşamları parmak uçlarınıza çok az bu yağdan alıp göz çevrenize yapacağınız masaj, gözaltı torbalarının ve ince çizgilerin görünümünü azaltacaktır.

organik-hindistan-cevizi-yagi-fiyatlari

Tıraş sonrası tahriş olmuş yerlere ve kuru yerlere uygulayabilirsiniz. Tırnak ve tırnak etleri içinde ideal.

Hindistan Cevizi Yağı anti-bakteriyel özelliğe sahiptir, sabahları ağzınızı Hindistan cevizi yağı ile çalkalarsanız ağızda bulunan mikroplardan arınırsınız. Bir parça karbonatla karıştırıp dişlerinizi fırçalarsanız mantar oluşumunu da engellersiniz.

Böcek ısırıkları, kas ağrıları ve zedelenmelerde cildinize sürebilir ve ağrılarınızı hafifletebilirsiniz.

Hamile kadınlar içinde çok önemli bir yağdır. Çatlak oluşumunu engellemek için uygulanır. Anne sütünü arttırıcı özelliği olduğu da söyleniyor…

Saçınızı Hindistan Cevizi Yağını sürün biraz buhar tutun ve 15 dk. bekletin. Duruladıktan sonra nemlenmesine ve parlamasına şaşıracaksınız.

Vücut peelingi olarak da toz şekerle karıştırıp kullanabilirisiniz.

Masaj yağı olarak lavanta ile karıştırıp uygulayabilirsiniz.

Makyaj fırçalarınızı yıkarken sabunun içine koyacağınız 1 tatlı kaşığı Hindistan Cevizi Yağı ile fırçalarınızın nasıl güzel temizlendiğini göreceksiniz.

Dudaklar için de harika bir lipbalm özelliği göstermektedir. Katı yağdan parmaklarınızla bir miktar alıp dudaklarınıza sürebilirsiniz.

 

ePttAVM.com Hindistan Cevizi Yağları Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız