Havalar soğudukça hepimizin aklına gelen ilk şey bu havada ne yapılır olacak, biliyoruz. Parkta bahçede yayılma günleri bitmişken ve etrafta kafe ve AVM dışında pek de bir seçenek kalmamışken size evde neler yapabileceğiniz konusunda birkaç önerimiz var.

shutterstock_139269731
Klasiklerden Şaşmayın
Sırta atılan bir battaniye ile elinize kahvenizi alıp kitap okumak tam bir romantik film karesi gibi görünse de aslında ne kadar iyi hissettireceğini yaşamadan bilemezsiniz. İyisi mi önce çok satanlar listesinden bir kitap seçin ve kahvenizi hazırlamaya başlayın.
Dizi-Film Etkinlikleri Başlasın
Yazın gezip tozarken kaçırdığınız tüm yeni sezon bölümlerini izlemek için artık bolca vaktiniz olacak. Ev sinema sistemleri evinizde hâlihazırda varsa işte asıl parti şimdi başlıyor demektir. Tüm hafta sonu izlemediğiniz bölümler ya da son zamanlarda çıkan filmler ile arayı kapatabilirsiniz demektir.
Yeni Bitki Çayı Tarifleri keşfedin
Bitki çayı deyince aklınıza hemen yeşil çay, ıhlamur ya da kuşburnu gibi klasikler geliyorsa bu konuda kendinizi geliştirmeniz gerekiyor demektir. Hazır çay önerileri için market markalarının yeni karışımlarını deneyebilirsiniz. Bir diğer alternatif ise bir aktara gidip sizin için özel karışım kış çayı yapmasını isteyebilirsiniz.

shutterstock_252671584
Kış Gardırobu
Yumuşacık ve sıcacık kıyafetlerin içinde kendinizi çok konforlu hissedeceğiniz günler geldi. Dolabınızda bunlar için yer ayırsanız iyi olur. Hırka ve süveterler ile artık daha fazla vakit geçireceksiniz. Size tavsiyemiz mümkün olduğu kadar renkli ve işlevsel olanları gardırobunuza eklemeniz.
Etiketler: Hırka ve Süveter, ev sinema sistemleri, bitki çayları, kitap, kışın yapılacak aktiviteler, kışın evde ne yapılır