Kombinlerin tamamlayıcısı, başımızın tacı şapkalar…
Peki, kış kıyafetlerin en şık aksesuarı olan şapkalarda son trendler neler?
Eminiz ki bu sezonun şapkaları hem sizi ısıtacak hem de şıklığınıza şıklık katacak.
Hadi gelin birlikte son trend şapkalara göz gezdirelim…

Kürk Şapkalar

Bu sezon şapka trendlerinden hem sıcak tutacak hem de şık bir görünüm sağlayacak kürk şapkalar, ön plana çıkıyor. Ayrıca kürk şapka konseptine leopar desenli olanlar da eklenmiş. Soğuk günlerinizde kıyafetinize şıklık katacak bu şapkalar için dolabınızda bir yer ayırmanızı öneririz.

Kova Şapkalar

Biraz iddialı ama cool olmaya ne dersiniz? Bu sezon kova şapkalar podyumlardan sonra sokak modasında da yerini aldı. Taşlarla süslenmiş ve çeşitli desenlerin hakim olduğu (özellikle ekose baskılı) kova şapkaları hem spor hem de şık bir kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Bu tarzı seveceğinizden eminiz!

Denizci Şapkalar

Piste denizcileri alabiliriz. Denizci şapkalar ya da diğer adıyla kasket şapkalar bu sezon da trend alarmı verdi. Ayrıca ekosenin yükselişi kasket şapkalara da yansıdı. Bu tarz denizci şapkalarıyla kombinizi tamamlayarak sokak stilini yakalayabilirsiniz.

Kovboy Şapkalar

Her sezon görmeye alışık olduğumuz kovboy şapkalar yine trendler arasında. Genelde her kıyafetle uyum sağlayabilen kovboy şapkalar için dolabınızda küçük bir yer ayırmalısınız. Hadi, vahşi batı havasında gezmek isteyenler sizleri öne alalım.