E-ticarette Türkiye’de bir ilk olan ve İş Bankası müşterilerinin alışveriş yaparken kredi kullanmasına imkân sağlayan Anında Alışveriş Kredisi şimdi ePttAVM.com’da!

 

İş Bankası, müşterilerinin satın almak istedikleri ürünlere 48 aya varan geri ödeme seçenekleriyle sahip olabilmesini sağlayan Anında Alışveriş Kredisi’ni www.epttavm.com üzerinden yapacakları internet alışverişlerinde sunuyor.

İş Bankası’nın, arka planında Uygulama Programlama Arayüzü (Application Programming Interface-API) teknolojisi ile sunduğu Anında Alışveriş Kredisi ile müşteriler ePttAVM.com platformundan farklı bir siteye yönlendirilmeksizin, aynı platform içerisinde hem alışverişlerini tamamlıyor hem de kolayca ödeme yapma imkânı buluyor. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmet ile müşteriler alışveriş yaparken kredi faizine ek bir ücret ödemeden 7 gün 24 saat anında kredi kullanabiliyor.

 

Alışverişlerini internet üzerinden yapmayı tercih eden İş Bankası müşterilerine kolaylık, konfor ve 48 aya varan vade imkânı sağlayan Anında Alışveriş Kredisi’ne ilişkin detaylı bilgiye, isbank.com.tr’den, 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesinden, İş Bankası şubelerinden ve www.ePttAVM.com üzerinden ulaşabilirsiniz.