iRobot Roomba, en iyi akıllı telefon uygulaması iRobot HOME, güçlü yeni nesil Li-Ion pili ve iAdapt 2.0 navigasyon sistemiyle temizlikte bugünkü teknolojik zirveyi temsil ediyor.
Zeki ve yetenekli (her zaman ve her yerde tek tuşla kontrol). Rakipsiz (temizlik konusunda daha önce hiç olmadığı kadar iyi). Gösterişten uzak. Kolay uyarlanabilir. Bağımsız. (temizlik sırasında kendini şarj eder). Çok yönlü(halı ve her türlü zemine uygun). Kabiliyetli (merdivenlerden düşmez). Cesur(2 cm’ye kadar olan engelleri aşabilir). Yorulmaz (tam şarj ile 185 m²’ye kadar temizler) …
Kısacası mükemmel!
Hayvan tüylerinden küçük kırıntılara ve gözle görülmesi zor toz partiküllerinin vakumlanmasında %50 daha fazla verimlilik.
Dobíjení
iRobot Roomba 980, robotik elektrikli süpürge tarihindeki en temel yeniliklerden biriyle donatılmıştır – AeroForce üç aşamalı temizleme sistemi. AeroForce sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar bir yuvaya yoğunlaştırarak hızlandırır. Üçüncü nesil bir motorla birlikte, emme gücü on katına çıkar.
Döner yan fırça
Roomba, bir yan fırçanın varlığı sayesinde, mobilya çevresini, duvarları, odaların köşelerini ve ulaşılması zor diğer alanlarda etkin bir şekilde temizleyebilir.
AeroForce karşılıklı dönen iki fırça
Özel kılavuz oluklara sahip iki adet döner lastik fırça, her zeminde ve halıda kirleri kolayca toplar. Sert zeminlerde fırça tozları doğrudan hazne içine iter. Halıları temizlerken ilk olarak halı fırçası devreye girer ve kiri yüzeye taşır ve plastik fırça yardımıyla kir hazneye alınır.>
3. nesil emiş motoru
İyi toz çekişi, 3. nesil güçlü bir vakum motoruyla sağlanmaktadır. Hava filtreleme, AeroVac filtre tarafından sağlanmaktadır.

Zemin ve halı her türlü alanı temizler ve aynı zamanda mobilya altlarına da ulaşır.

Dobíjení
Roomba her türlü zemini temizleyecektir – özel yönlendirici oluklara sahip iki döner lastik fırça parke, ahşap döşeme, halı fark etmeksizin kirleri toplar. Ayrıca fırçalar özel olarak kir tutmayacak şekilde tasarlandığından neredeyse bakım gerektirmez. Roomba tasarlanırken, mobilyaların, kanepelerin veya sandalyelerin altına sığacak şekilde tasarlanmıştır.

Eviniz kablolarla mı dolu? Roomba için hiç sorun değil!

Dobíjení
iRobot, normal bir ev yaşamını bilerek tasarlanmıştır ve bu nedenle, halının saçaklarına veya kablolara dolaşmasını engelleyen ANTITANGLE işlevi ile donatılmıştır. Fırça direnç hissettiğinde rotasyonu döndürür. Bu şekilde, robot kablolardan kurtulur ve temizlemeye devam edebilir.