HUAWEI’nin P serisi her zaman akıllı telefon fotoğrafçılığının öncüsü olmuştur. Şimdi, HUAWEI P20 Pro, estetik vizyonun akıllı bir fotoğrafa ışık tutan gelişmiş bir kamera sistemi ile buluştuğu devrim niteliğindeki Leica Üçlü Kamera ile bir kez daha öncülük ediyor. 

 

 

 

Leica Üçlü Kamera
Dünyanın ilk Leica Üçlü Kamerasına giriş. Huawei P20 Pro, yaratıcı mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorluyor. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde detaylı, zengin, atmosferik görüntüleri yakalamak için ışığın kinetiklerinden ve hassas mühendisliğinden esinlenilmiştir.

 

 


Işık Sanatı
Işığın kendi ışıma enerjisinden esinlenen Huawei P20 Pro’nun, yeni bir degrade renk kaplaması mevcuttur. Efekt, akıllı telefonlar arasında benzersiz olan parlak bir renk ilerlemesidir. Her şekilde istisnai olarak tasarlandı.

 

 

 


Yeni Huawei FullView Display
Tüm yeni Huawei FullView ekranı, 6.1 inç OLED ekrana hayat veren yeni nesil ekran teknolojisinin gücüne tanıklık ediyor ve bugüne kadarki en iyi ekran için üstün bir renk gamı sunuyor. Sanal çubuk yerine akıllı navigasyonlu kenarsız parmak izi sensörü, ek bir bilgilendirme alanı sunuyor.

 

 


5X Hybrid Zoom
Leica zoom objektif sistemi ile Huawei P20 Pro, 5X Hibrit Zoom elde edebilir. Bu, uzaktaki inanılmaz ayrıntıları yakalamak istediğinizde nesneyi yakınlaştırmanıza ve olağanüstü sonuçlar üretmenize olanak tanır.

 

 


 
Daha Net Gör
Huawei P20 Pro, çektiğiniz her çekim için benzersiz keskinlik, renk doğruluğu, odak ve kontrast sağlayan şaşırtıcı 40 MP RGB kameraya sahiptir.

 

 

 


Yapay Zeka Görüntü Sabitleme

Huawei Yapay Zeka görüntü sabitleme, gece modu’nu kullanarak düşük ışıkta inanılmaz derecede net çekim yapmanıza olanak tanır. Tripod kullanmaya gerek kalmadan elinizle çekim yapabilirsiniz. Gece Modu, herhangi bir ortamda zahmetsizce net, hafif dengeli enstantane için yüksek kontrastlı sahneleri de dengeler.

 


Yaşayan Anları Yakalamak

Huawei P20 Pro ile hareketli anların ayrıntılarını zahmetsizce kaydedebilir ve eğlencenin kısacık anlarını anında yakalayabilirsiniz.

 

 

 


960 fps Süper Ağır Çekim

960 fps Süper Ağır Çekim video modu ile saniyede 960 kareye kadar aşağı doğru yavaşlama yapın. Hayatın en değerli anlarını yakalamak ve eğlenmek için kullanın. (960 fps Süper Ağır Çekim modunda kaydedilen 0.25s standart videonun yaklaşık 8s’sine eşittir.)

 

 

HUAWEI P20 Pro’ya ePttAVM.com fırsatları ile sahip olmak için burayı tıklayabilirsiniz.