Mevsimlerin belki de en romantiklerinden Kasım. Kasımda Aşk Başkadır filminin mi bunda daha çok etkisi var yoksa iyiden iyiye renklerin en sıcağına bürünen yaprakların mı bilinmez. Ama Kasım ayında sıcacık kazakların, romantik filmlerin, sıcak içeceklerin yeri çok başkadır.

İşte size kasım ayında etrafınızda bulunması gerekenlerin küçük bir listesi. Böylece hiçbir detayı atlamadan bu ayın hakkını vererek yaşayabilirsiniz.

kasim-ayinda-yapilacaklar-kasim-ayi-ihtiyac-listesi-epttavm-tantitoni-celik-termos

Müzik Listesi: Temponuzu biraz düşürün, daha relax müzikler sizi daha çok moda sokacak. Meraklanmayın zaten son zamanlarda piyasaya çıkacak tüm şarkılarda bu yönde olacak.

Sıcak İçecekler: Elinizden düşürmek istemeyeceksiniz. Bizim tavsiyemiz, sizinle özdeşleşen bir termosa sahip olmanız ve kendi içeceğinizi evde hazırlayıp dışarı bu şekilde çıkmanız. Böylece istediğiniz içeceği istediğiniz şekilde hazırlayıp her an yanınızda bulundurabilirsiniz.

Editörün Tavsiyesi; Tantitoni Çelik Termos

kasim-ayinda-yapilacaklar-kasim-ayi-ihtiyac-listesi-kokulu-mumlar-battaniye-tantitoni-celik-termos

Kokulu Mumlar: Havaların soğuması ile evde daha çok vakit geçireceksiniz. Bu nedenle evinizin havasını değiştirecek hem dekoratif hem de mis kokulu mumlar salonda, banyoda ve yatak odasında harika olacaktır.

Editörün Tavsiyesi; Kokulu Dekoratif Mumlar

Kocaman Battaniyeler: Pencerenin kenarında ya da televizyonun karşısında oturmak için iki şeye ihtiyacınız var, kahve ve kocaman bir battaniye.

Editör Tavsiyesi; Kollu Battaniye

kasim-ayinda-yapilacaklar-kasim-ayi-ihtiyac-listesi-kokulu-mumlar-elkremleri-tantitoni-celik-termos

El Kremleri: Her daim en fazla dış etkiye maruz kalan ellerimizi özellikle soğuk havalarda kuruluğa ve yaşlanmaya karşı korumak için el kremlerini çantadan çıkartmamak gerekiyor. Tabi el kreminiz yüksek nemlendirmeye sahip olduğu kadar lezzetli de koksa iyi olur. Böylece her sürüşünüzde sizi mutlu edebilir.

Editörün Tavsiyesi: El Kremleri

Kitaplar: Sürükleyici bir o kadar da büyüleyici kitaplar okumanın tam sırası. Tarzınıza göre bir kitap seçin ve boş zamanlarınızı değerlendirin.

kasim-ayinda-yapilacaklar-kasim-ayi-ihtiyac-listesi