Ve sonunda 2016 geldi! Yeni hedefler ve yeni hayaller için harika bir zaman. Peki, siz 2016 kararlarınızı aldınız mı? Yeni kararlar henüz hazır değilse biz size yardımcı olalım.

Kendinizi Geliştirmekle İşe Başlayın

Bunun için bir aşçılık kursuna yazılabilir, yeni bir dil öğrenmeye başlayabilir ve ya ilgi alanınız olan kitaplarla kendinizi destekleyebilirsiniz. Kişisel gelişim kitaplarının altın çağını yaşadığı bu dönemde kendinizi motive edecek birçok kitap bulabilirsiniz.

Kişisel gelişimlerini spor ile tamamlamak isteyenler için; Kitap

Sağlık Her Zaman Önde Gelir

Sağlığınız için bu sene daha fazla şey yapmak için kendinize söz verebilirsiniz. Örneğin dişçi randevularınızı aksatmayabilir, daha sağlıklı beslenebilir, sigarayı bırakabilir organik meyve ve sebzelere yönelebilirsiniz. Bunlar kendinizi daha iyi ve dinç hissetmenizi sağlayacak basit ama etkili yöntemlerdir.

Sağlıklı besin alışverişi için tıklayın; supermarket-organik-ürünler

Spor Spor Spor

Her sene başlarken en çok söylenen şeydiir. Spor yapmaya başlayacağım, kendime bir spor salonu bulacağım, evde yapmak için spor malzemeleri alacağım vs. Kesinlikle harika bir karar olduğunu söylemeliyiz. Tabi başarabilir ve bunu tüm sene devam ettirebilirseniz.

Evde spor yapmaya karar verenler buraya tıklayabilir; Fitness-Kardiyo

2016 benim yılım! Diyebileceğiniz bir sene dileriz.