Takılar, kadınların günlük hayatlarında vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Son zamanlarda en çok dikkat çeken ve tercih edilen takılar arasında gümüş ve bujiteri takı modelleri yer almaktadır. Bu yüzden kadınlar için alınabilecek hediye önerilerinde ilk sırada da takı çeşitleri yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Kolye Modelleri

Doğal taş kolye uçları, kişiye özel harfli plaka kolye uçları, taşlı kolye uçları ve geometrik desen kolye uçları bu sene en çok satılan kolye uçları arasında yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Küpe Modelleri

Kadınların hem günlük hayatlarında hem de özel günlerinde şıklıklarını tamamlayıcı unsur olarak kullandıkları aksesuarların diğer bir parçası ise küpelerdir. Küpe seçimini etkileyen faktörlerin başında kişinin saç modeli ve şekli gelmektedir.

En Çok Tercih Bileklik ve Yüzük Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen bileklik ve yüzük modelleri arasında daha minimalist ve gümüş / rose rengi tasarımlar yer almaktadır. Ayrıca, son zamanlarda ince zincirli zarif bilezikler, geometrik ve sade hatlı bileklikler de ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda ön plana çıkan yüzüklere baktığımız zaman özelikle eklem yüzükleri ve doğal taşlı yüzükler dikkat çekiyor.