Güneşten Yıpranan Saçlar İçin: Davines Bakım Ürünleri

Plaj keyfi sonrası güneşten ve deniz suyundan yıpranmış saçlar hep korkulu rüyamız olmuştur. Yıpranmış saçlar matlaşır ve kabarır.
Peki hızlı bir şekilde saçlarınız eski formuna nasıl gelebilir?
Modakonseptt.com ekibi olarak saçlarınızın enerjisini yükseltmek için Davines markasının bakım ürünlerini araştırdık.

Maske

Davines The Wake-Up Circle Yenileyici Saç Bakım Maskesi

Davines The Wake-Up Circle saç ve saç derisi için enerji, hacim ve nem kazandırır. Güneşten yorulmuş saçlarınız için mükemmel bir çözüm olacaktır. Multi-Masking özelliğine sahiptir. Saçlarınızı ekstra parlaklık kazandırır. Şampuan sonrası havlu ile nemi alınmış saçlara uygulayın. Etki etmesi için 10 dakika bekletin, tarayın ve durulayın.

 

Yağ

Davines Tüm Saç Tipleri için Saç Bakım Yağı

Roucou yağı içeren bu ürün her saç tipine uygundur. Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Düğümlenmiş saçlar için birebir çözümdür. Yoğun bir antioksidan içerir. Saçı ağırlaştırıp, aşağı çekmeden korur. Kurutma süresini kısaltır. Kalıntı bırakmaz. Nemli saçın uç kısmına ve gövdesine 2 – 3 pompa sıkın.

Serum

Davines Renewing Serum Superactive

Tüm saç tiplerine uygun olan Davines Renewing Serum Superactive saç derisini ve tellerini beslemeye yardımcı olur. Saçlarınızın daha parlak bir görünüme kavuşmasına ve ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlar. Nemli saç derisine saç köklerinden başlayarak saç uçlarına doğru masaj yaparak uygulayın.

Sprey

Davines Oi-All in One Milk

Olağanüstü bir ürün diyebiliriz. Davines Oi-All in One Milk
Yıpranmış saçlara hızlı bir şekilde ekstra yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Elektriklenip kabaran saçları kontrol altına alır. Tüm saç tiplerine ve günlük kullanıma uygundur. Saçın kolay taranmasına yardımcı olur. Nemli saçınıza uygulayın ve durulamayın.