Cemiyet hayatının zarif ve şık kadınlarından Gül Gölge Saygı ile ModaKonseptt’e özel dikkat çekici bir röportaj gerçekleştirdik. ModaKonseptt editörlerinden Sedef Vurmaz’ın gerçekleştirdiği keyifli sohbete sizi de davet ediyoruz. Gül Gölge Saygı’nın instagram kullanım alışkanlıklarından form sırlarına kadar dikkatinizi çekecek pek çok konu bu röportajda.

 

Son dönemlerin popüler kaynaklarından olan bloglar hakkında ne düşünüyorsunuz. Ne sıklıkta bloglara bakarsınız?

Bazı bloglar çok güncel ve kullanışlı gerçekten. Haftada bir iki kez baktığım oluyor.

Ünlü isimlerin kendi bloglarını / internet sitelerini açmaları konusunda ne düşünüyorsunuz, sizde açmayı düşünüyor musunuz?

Benim de zaman zaman düşüncelerim oluyor fakat en iyisini yapmak isteyeceğimden dolayı çok vakit ayıramam diye girişmiyorum.

 

İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? / Alışveriş yapıyorsanız daha çok ne tarz ürünler alıyorsunuz internetten.

İnternet sitelerinden alışverişe çok geç alıştım. Ben görerek, dokunarak alışveriş etmeyi severim. İnternet sitelerinden önceleri sadece kitap alışverişi yaparken şimdi giyim ve  güzellik ürünleri de almaya başladım.

 

Moda akımları olarak baktığınızda hangi dönemin kadını olmayı tercih ederdiniz?

Hippi modası “çiçek çocuklar” olarak bildiğimiz 60’lı yılların gençleri tarafından yaratılan moda akımını çok seviyorum.

 

Formunuzu korumak için kendi hazırladığınız tarifler mevcut mu? Okurlarımız için bir formül verebilir misiniz?

Yeşil ve kırmızı sebzelerden oluşan bir sebze suyu tarifimin var. İçimi çok kolay; baby ıspanak, semizotu, kabak, yarım yeşil elma, kabuğuyla bir limon, brokoli, salatalık. hem tok tutuyor hem de içimi kolay.

Hangi parfümü / parfümleri kullanıyorsunuz?

Terenzi oud rose ve killian tempt me vazgeçemediklerim.

 

Editörün Notu: Benzer kokuları görmek için tıklayın

 

İnstagram hesabınızda oldukça aktif olduğunuzu görüyoruz. İnstagram paylaşımları yaparken dikkat ettiğiniz bir nokta var mı?

Yeme – içme  paylaşımları yapmamaya özen gösteriyorum.

 

Son zamanlarda neler yapıyorsunuz? Yeni projeleriniz var mı?

Yüksek lisansım devam ediyor. Bunun dışında görüşmelerim oluyor çeşitli alanlarda fakat projeler iyice içime sinmeden işe koyulmak istemiyorum.

 

My Love Body markası ile güzel çalışmalar yaptınız. Tasarımcılık konusunda daha farklı adımlar atmayı düşünüyor musunuz?

Evet, çok güzel bir işbirliği oldu. Bu proje ile ben de kendimi denemiş oldum fakat zaman konusunda tereddütlerim olduğu için henüz böyle bir girişimim yok.

 

Cep telefonu tercihiniz nedir?

Iphone kullanıcısıyım