Gelinliklerde 2019 Trendleri

Düğün sezonunun açıldığı bu aylarda hala hazırlıklarınızı tamamlamadınız ve gelinlik modelleri arasında karar veremediyseniz, sizler için 2019 ilkbahar/yaz sezonunun öne çıkan gelinlik modellerini bir araya getirdik.

Üç Boyutlu Çiçek İşlemeleri

Popülerliği hiç geçmeyecek gibi görünen ve romantik bir hava katan üç boyutlu çiçek işlemeli gelinlikleri 2019 ilkbahar/yaz sezonunda sık sık görmeye hazır olun. Özellikle kır düğünlerinde bu gelinliklerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Prenses Modeller

Tasarımcıların vazgeçemediği prenses model olarak bilinen kabarık kesim gelinlikler bu sezonda karşımıza iddialı bir şekilde çıkıyor.

 

Balon Kollar

Nostaljik bir hava katan balon kollar, 2019 ilkbahar yaz sezonunun dikkat çeken ayrıntılarından biri olarak göze çarpıyor.

 

After Party Modeller

After party dediğimiz, yani düğün sonrasında gerçekleşen partiler için tercih edilen mini model elbiselerinizi ön sıralara alma vakti geldi. Biraz daha şık ve dikkat çekici modelleri tercih ederek bu sezonun trendini yakalayabilirsiniz.

 

Tüylü Gelinlikler

Kuş tüyü detaylı gelinliğinizle en özel gecenizde iddialı ve farklı bir görünümle davetlileri büyüleyebilirsiniz. Bu trend kimi modellerde gelinliğin tamamında, kimi modellerde ise omuz ya da boyun gibi bölgelere hareket katarak kendini gösteriyor.

 

Parlak Gelinlikler

Işıltı olmadan asla diyorsanız bu gelinlikler tam size göre Bu trend ile sizde özel gününüzde parıldayabilirsiniz.