Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi, 2 farklı cilt tipi için geliştirilmiş. Bir tanesi matlaştırma özelliği gösteriyor diğeri ise gözenek sıkılaştırma. Maskenin vaatleri arasında; LHA ve Hyaluronik asit sayesinde nemlendirme, siyah kömürün emici özelliği sayesinde ise arındırma yönünde.

Maske, ilk kullanımda detoks etkisiyle arınma, matlaşma; nemli ve sağlıklı görünüm verme vaadinde bulunuyor. Düzenli kullanıldığında ise 1 haftada cildi dengelemeyi, daha berrak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmayı hedefliyor.

Kağıt maske olarak satılıyor olmasına rağmen aslında kalın yapısı ile kumaşa daha çok benziyor. Tıpkı ambalajı gibi maskenin kendisi de siyah renkte.

Kağıt maskenin kullanımı oldukça basit. Maskeyi yüzünüze dikkatlice yerleştirip 15 dk. Bekletiyorsunuz, ardından yüzünüzde kalan fazlalığı parmak uçlarınızla ve tampon hareketler ile cilde yediriyorsunuz. Hepsi bu kadar. Kullanım önerisi olarak hafta da max. 3 kez yapmanız tavsiye ediliyor. Ancak cilt ihtiyacınıza ve cilt tipinize göre bu süreyi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesini Denemek İçin;  http://bit.ly/2zvMXRR