Fujifilm Instax : Son Yılların En Popüler Polaroid Fotoğraf Makineleri

Son yıllarda akıllı telefon kullanımın artması ve sosyal medya da fotoğrafların hızla çekilip paylaşılmaya başlanması ile birlikte profesyonel fotoğraf makinesi kullanımı dışında fotoğraf makinesi kullanımı giderek azalmıştır.

1934 yılında Tokyo’da fotoğraf filmi üreticisi olarak kurulan Fujifilm, 2012 yılında Instax Mini 8’i piyasaya sürerek polaroid fotoğraf makinası sektörünü tekrar canlandırdı. Fujifilm Intax Mini görüntüsü ile şık ve çok kolay bir kullanım sağlayan polaroid fotoğraf makinesidir.

Instax Mini fotoğraf makinelerinin 7 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar Mini 8, Mini 9, Mini 25, Mini 70Mini 90, Hello Kity ve Wide 300 modelleridir.

Fujifilm Instax fotoğraf makinelerinden en çok satılanlar modelleri Instax Mini 8 ve Fujifilm’in yeni piyasaya sunduğu Instax Mini 9’dur. Bu iki model için de farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Fujifilm Instax fotoğraf makineleri ile sevdikleriniz ile özel ve eğlenceli anlarınızı fotoğraflayarak o anı ölümsüzleştirecek ve sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz.

Günlük yaşamınıza eğlence ve heyecan getiren ve anılarınızı ölümsüzleştiren fotoğraf makinesi, Instax Mini ePttAVM.com’da.