FLIR FX Wi-Fi Güvenlik Kamerası Tüm Algınızı Değiştirecek

FLIR yeni güvenlik kamerası ile kızıl ötesi kameraların çok ötesine geçti. FLIR’in son gözdesi FX Wi-Fi kamera ile diğer güvenlik kameralarının aksine algıladığı tüm hareketleri kaydediyor ve bütün bu hareketleri tek bir videoda topluyor. Böylece hareketin nasıl bir seyir izlediğini görebiliyor ve  olayın tespiti için tüm kaydı izlemenize gerek kalmıyor!

FX Wi-Fi kamera bulut tabanlı kayıt işleme özelliğine sahip olmasından dolayı gün boyunca kaydedilen hareketler tek bir klip şeklinde izlenebiliyor. Bunu her bir hareket elementinin üzerine zaman etiketi yerleştirerek yaptığı için kamerayı yerleştirdiğiniz bölgedeki hiçbir hareketi ve hareket zamanını kaçırmamış oluyorsunuz. Üstelik bulut tabanlı kayıt sisteminde görüntüleri 30 güne kadar saklayabiliyorsunuz.

FX Wi-Fi kamera RapidRecap™, SmartZone™, Wi-Fi bağlantı ve daha sayısız özel nitelikleriyle benzersiz performans sunmaktadır. Ayrıca görüntülerin 1080p HD özelliğinde verilmesi dikkat çeken özellikleri arasında  bulunuyor.

RapidRecap özelliği ile gün içinde kameranın görüntülediği bölgedeki gerçekleşen tüm hareketleri aynı dakika içinde inceleyebilirken SmartZone Alerts özelliği ile sadece hareket algılandığında video kaydı yapılabiliyor. Bu sayede sadece hareketin olduğu anlara daha hızlı ulaşma ve izleme imkanı sunuyor. Bu da bebek güvenliğinden, iş yeri ve ev güvenliğine kadar pek çok alanda güven sağlıyor.

Örneğin bebeğinizi bakıcıya emanet ettiniz ancak merak ediyorsunuz. Live Streaming Video özelliği ile İstediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde canlı video görüntülerini mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz. Ya da cihazın kendi dahili bataryası ve harici pil ünitesi sayesinde yolda yürürken, bisiklet ile seyahat ederken veya doğadaki bir görüntüyü keşfederken enerji ihtiyacını sorun etmeden görüntüleri kayıt edebilme özelliği sunuyor.

FLIR FX Wi-Fi kamerayı çok yakında ePttAVM’den temin edebilirsiniz.