Mouse kesinlikle bir oyuncunun en önemli aksesuarı! Sektörde bir çok marka ve binlerce model var. Aralarında seçim yaparken boğulmamak mümkün değil. Fakat alanı daraltmak oldukça mümkün. En kritik unsur tabii ki de bütçeniz. Çok üst düzey Mouselar gerçekten yüksek bütçeler istemekte. Ucuz fakat kullanışlı, çok fonksiyonel olmayan Mouselarda mevcut.

Bu konuda en başarılı markalardan biri Everest, son zamanlarda ciddi bir atak yaparak sektörde yer edinmeye çalışıyor. Everest SM-770 modeli özellikle FPS oyuncuları için ideal bir Mouse. Ayarlanabilir DPI özelliği bulunan bu modelde ekstra macro tuşları bulunmamaktadır. Üzerinde bulunan LED şık bir görünüm sağlamakla birlikte bilgisayar kapandığında da yanmaya devam ediyor. Diğer dış görünümü ile alakalı olarak kaslı bir yapısı var eli büyük olan kullanıcılar için ideal bir ürün fakat eli küçük olanlar sorun yaşayabilirler. Normal Mouse boyutlarından biraz daha büyük bir ürün. Başlangıç seviyesi bir Mouse olarak gönül rahatlığı ile satın alabilir, kullanabilirsiniz. Fiyat performans olarak gayet güzel bir ürün.

Kısacası uygun fiyatı, ayarlanabilir DPI özelliği ve şık görünümü mouse’u çekici kılan özelleri. İdare etmek için bir Mouse arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. ePttAVM sitesinde çekilişe katılarak sahip olabilirsiniz. Çekilişe katılmak için BURAYI, ürünü incelemek için BURAYI tıklayınız.