Avangard mobilyalar ile İsveç tarzı pratik mobilyaların birlikte yer aldığı dekorasyonları artık her yerde görmek mümkün. Evinizin klasik tarzından sıkıldıysanız, sizin için renkli ve eğlenceli bir fikrimiz var! 1950’lerin sonunda ortaya çıkan ve bir yaşam felsefesi olarak kabul edilen; uyumsuzluğun yarattığı uyumu sevenlerin son yıllarda ev dekorasyonunda sıkça başvurduğu yeni stil: Bohem!

Özgürlüğü simgeleyen bohem dekorasyon tarzında; farklı stil mobilyaları, zıt renkleri ve antika eşyaları bir araya getirebilirsiniz. Örneğin; vintage tarzı mobilya ile modern mobilyanın uyumsuzluk içinde nasıl bir uyum yakaladığını görebilirsiniz. Koltuğunuzun, sehpanızın ya da perdenizin rengiyle halınızın uyumunu dert etmeyip; sadece kendi rahatlığınızı düşünebilirsiniz. O zaman bu neşeli ve samimi gözüken dekorasyonun parçalarına ve nasıl uygulandığına birlikte göz atalım…

 

Sıradışı ve özgür ruhunuza hitap edecek desenli kilimleri yan yana hatta üst üstte bile kullanabilirsiniz.

 

Egzotik desenli yer minderleri ise bohem tarzın en dikkat çeken parçalarından… Salaş ve umursamaz tavrınızı ortaya çıkaran bu rengarenk minderleri evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

 

Yatak odasında ise etnik desenli kilimleri duvara asarak cesurca bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Modern ve vintage tarzı bir araya getirerek, geçmişin izlerini kaybetmeden otantik ürünlerin nasıl renkli durduğunu görebilir ve renkleri sayesinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

Bohem tarzını daha sade bir dokunuşla uygulamak istiyorsanız, beyaz iç mekanda peluş ve bitkileri kullanarak zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Duvarlara asacağınız farklı tarzda tabloların veya oryantal izler taşıyan aksesuarların bohem ruhuna nasıl yakıştığını görebilirsiniz.