ePttAVM.com, Türkiye’de en güvenilir e-ticaret sitesi olmak adına çıktığı yolda 4 yılı başarı dolu bir şekilde geride bıraktı. 4. yaşını Mayıs ayı boyunca yapacağı büyük kampanyalar ile kutlayarak üyelerine harika fırsatlar sunacak. Sosyal medya hesaplarında ise her hafta birbirinden farklı ürünleri 4. Yıla özel olarak takipçilerine hediye edecek.

ePttAVM.com, geçen yıla göre üye sayısını ve günlük ziyaretçi sayısını 3’e katlayarak, günlük 5000 ve üzeri başarılı sipariş gerçekleştirerek katlanarak büyüyen bir grafiğe imza atmıştır.

epttavm-modakonseptt

175 yıllık PTT güvencesi ile açılmış olan ePttAVM.com, 81 ilde 4000’in üzerinde dağıtım noktası bulunan PTT Kargo ile hiçbir kargonun gitmediği 1000 den fazla noktaya ulaşmasından dolayı Türkiye haritasında bulunan her yere hizmet taşımaktadır.

ePttAVM.com, e-ticaretin yanı sıra HGS yüklemelerinin online ve mobil ortamda yapılmasına müsaade ederek HGS kullanıcıları için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. HGS uygulaması, hem android hem de İOS uygulamaları ile PTT müşterilerinin yükleme yapabileceği tek yetkili uygulamadır.

ePttAVM’nin 4. yıl kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz; http://www.epttavm.com

HGS yükleme işlemleriniz için; https://hgs.epttavm.com