ePttAVM.com 6. yılında, işitme engelli vatandaşlarımıza özel hizmet verebilmek adına ‘Engelsiz ePttAVM.com’ platformunu hayata geçirdi. Türkiye’de ilk defa uygulanan proje ile yaklaşık 10 farklı kategoride güvenli alışveriş ve ödeme imkanı sağlanıyor.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) tarafından 2012 yılında hayata geçirilen Türkiye’nin millî e-ticaret platformu ePttAVM.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek “Engelsiz ePttAVM.com” adlı yeni platformunu vatandaşlarına sundu.

2,5 milyondan fazla kayıtlı üye, 7,5 milyondan fazla ürün ve 5 binden fazla tedarikçisi ile sektörünün önemli platformalarından biri olan ePttAVM.com’un gücüyle hayata geçirilen “Engelsiz ePttAVM.com” platformu, işitme engelli vatandaşların özel işaret dili ile 10 farklı kategorideki yüzlerce ürünün tanıtımını izlemeleri sağlanıyor.  Engelli vatandaşlarımız platform üzerinden beğendikleri ürünleri de güvenli alışveriş ve ödeme imkanı ile satın alıyorlar.  

http://engelsiz.epttavm.com üzerinden hizmete geçen “Engelsiz ePttAVM.com” platformunda işitme engelli vatandaşlarımız, ürünler, alışveriş ve diğer soruları hakkında özel hizmet verecek olan müşteri hizmetleri desteği de  alıyorlar.

ePttAVM.com’un bu önemli platformu hayata geçirmesi nedeniyle açıklama yapan PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, “Türkiye’nin millî e-ticaret platformu ePttAVM.com 6. Yaşında çok önemli bir projeye imza attı. Ülkemizin en önemli uluslararası platformu olma yolunda ilerleyen ePttAVM.com, PTT A.Ş.’nin yaygın hizmet ağı ve köklü geçmiş ile sunduğu güven ve istikrarın  gücü ile tüm sınırları aşıyor ve önüne çıkan engelleri vatandaşları için yıkıyor.  “Engelsiz ePttAVM.com” platformu ile işitme engelli vatandaşlarımızı duyuyoruz ve rahatça alışveriş yapmaları adına çalışmalarımızı çeşitlendiriyoruz” dedi.