1. Hayatınızın her döneminde müzik vardı ancak bu iş sizin mesleğiniz olmadan önce neler yapıyordunuz?

C. Evet müzik her zaman vardı. Dediğin gibi okul sonrasında ilk önce tekstil isi ile sonrasında ise gayrimenkul işi yapıyordum.

  1. Partiler, radyo çalışması ve ardından gelen yurtdışı projeleri var. Oldukça güzel ilerleyen bir kariyer gibi görünüyor. Peki, sırada ne var?

C. Hepsi adım adım gerçekleştikçe yeni hedefler belirliyorum. Her ne kadar daha öncesinde gerçekleştirmem gerekse de bir turlu fırsat yaratamadığım albüm projesi var sırada.

 

  1. Yurtdışında da çalıyorsunuz. Türkiye ile yurtdışı performansları arasında nasıl bir fark var, yani demek istediğim ambiyans, dinlemeye gelenler size kendinizi daha farklı hissettiriyor mu?

C. Kesinlikle yurt dışı daha farklı. Orada müziğe verilen tepki daha belirgin, karsınızda ne kadar çok dans eden, çaldığınız müziğe tepki veren insan görürseniz sizde bir o kadar keyif alıp enerjisi yüksek bir geceye imza atmış oluyorsunuz.

Burada durum biraz daha farklı maalesef… Bizde müzikten çok insan popülasyonunun daha yoğun olduğu yerler ilk tercih sebebi oluyor.

  1. DJ’lik çok eğlenceli bir meslek gibi görünüyor. Peki, hiç sizi korkutan bir anınız oldu mu bu meslekte?

C. Olmaz mı 🙂 bir keresinde yaklaşık 800 kişilik bir organizasyon öncesi set başına geçtiğimde kullandığım flaş belleklerin hepsi boş çıkmıştı ve gecenin başlamasına dakikalar vardı. O an sanırım ömrümden bayağı bir zaman gitmiştir ama bir şekilde sorunu çözdüm. Zaten hatayı ya da ihmalleri de çözmek sizi profesyonel yapıyor.

  1. İşlerini en beğendiğiniz yabancı DJ kim?

C. Kaskade, Mark Knight ve Kryder’in yaptığı çalışmaları beğeniyorum

 

  1. Ajda Pekkan, Demet Akalım gibi başarılı isimlerle yaptığınız güzel çalışmalar var. Peki, bu isimlerin yanına yakında yenisi eklenecek mi?

C. Şuan için belirlenen bir isim yok ama illa ki olacaktır. İşin başında büyük isimlerle çalışmış olmak beni oldukça zorluyor ama Tarkan ya da yabancı bir isim neden olmasın?

 

 

  1. Hangisi olmazsa olmaz? Filtre kahve, Türk kahvesi?

C. Yerine göre ikisi de her daim olmalı

 

Editörün notu: En renkli kahve makineleri için TIKLAYIN

 

  1. İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? / Alışveriş yapıyorsanız daha çok ne tarz ürünler alıyorsunuz internetten.

C. Çok sık olmamakla birlikte ara ara elektronik malzemeler alıyorum.

 

  1. ‘Onsuz asla’ dediğiniz teknolojik ürün hangisi?

C. Telefon

 

  1. Yaz sezonu bitti. Peki, sizce bu sezonun en hit parçası hangisiydi?

C. Tarz gözetmeksizin cevaplamam gerekirse bir değil birkaç taneydi bence. Bunun değerlendirmesini çaldığım şarkılardan ziyade radyolarda ve gittiğim yerlerde en çok kulağıma takılanlar olarak değerlendirmek isterim. Calvin Harris, Mahmut Orhan ve Derya Uluğ bence bu yaza damga vurdular