1- Son dönemlerin popüler kaynaklarından olan bloglar hakkında ne düşünüyorsunuz. Ne sıklıkta bloglara bakarsınız?

İnsan kendini nerede doğru ifade edebiliyorsa ya da ne yapmaktan hoşlanıyorsa onu yapmalı bence. Düşündüklerini kendi bloğunda yazması ya da yemek için gittiği bir yer hakkında fikirlerini söylemesi bence güzel. Ben de ara ara mutlaka göz atarım

2- Ünlü isimlerin kendi bloglarını / internet sitelerini açmaları konusunda ne düşünüyorsunuz, sizde açmayı düşünüyor musunuz?

Ben şuan için böyle bir şey düşünmüyorum 🙂

 

3- İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? / Alışveriş yapıyorsanız daha çok ne tarz ürünler alıyorsunuz internetten.

İnternetten alışveriş tabi ki yapıyorum, yani bu tam benlik dediğim bir şeye denk geldiğimde mutlaka alırım ama özellikle alışveriş yapmak için bir sitede saatlerce dolaşmam.

4- Moda akımları olarak baktığınızda hangi dönemin kadını olmayı tercih ederdiniz?

Ben 70’lerin kadını olmak isterdim.

5- 2016 Bahar trendleri hakkında birkaç ipucu verebilir misiniz?

2016 bahar modası denilince bu sezon çiçekli elbiseler geliyor benim aklıma, hemen hemen her yerde görüyoruz artık. Onun dışında ince krep desenli bol pantolonlar bence bu baharın rahat ve tarz görüntüsüyle en kurtarıcı parçası.

6- Hangi parfümü / parfümleri kullanıyorsunuz?

Killan Back To Black

7- Bahar deyince aklımıza ilk piknik geliyor. Siz pikniğe gidiyor olsaydınız nasıl bir kombin yapardınız?

Ben Jean şortumu giyer, belime bir gömlek bağlayıp spor ayakkabılarım ya da en rahat ettiğim botlarımla giderim.

 

8- Ay Yapım’ın neredeyse tüm dizilerine stil danışmanlığı yapıyorsunuz ve yaptığınız kombinlerin çılgın takipçileri var. Özellikle de Aşk-ı Memnu dizisi kombin seçimleriniz hala unutulmadı. Karakterleri giydirmeden önce senaryoyu baştan aşağı okuyor musunuz? Nasıl seçim yapıyorsunuz?

Yeni projeye başlarken o karakteri giydirebilmek için önce onu çok iyi tanımak gerekiyor, bence birini tanımadan asla tarzını oturtabilmek onu giydirebilmek mümkün değil bu dizi karakteri de olsa. Biz önce karakterle tanışıp daha sonra tarzını belirliyoruz Ask-ı Memnu ‘da da böyleydi, Medcezir’de de şuan Kara Sevda’da da.

9- Hangisi olmazsa olmaz? Cep telefonu için taşınabilir şarj aleti – Tablet bilgisayar

Cep telefonu

 

10- Duyduğumuza göre mayo markası çıkartıyormuşsunuz. Bize biraz bilgi verebilir misiniz?

Tasarımcı olmak ya da bir marka oluşturmak için değil sadece kendime göre mayo bulamadığım için çıktığım bir yoldu “Direct Message
Kendi tarzıma, rahatlığıma ve plajda olmak istediğim ruh hallerine göre oluşturdum hepsini, her birinin bir hikayesi olması da buradan geliyor zaten..