Yaz tatili yaklaşıyor ve çocuklarınızın önünde kocaman üç ay var. Elbette, onlara beceriler kazandırmak uğruna çocukluklarından çalmak ve onları oyun oynamaktan alıkoymak tercih edilir bir seçenek değil ama yine de bu uzun süreyi hem eğlenerek hem de verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak için yüzme sporu en iyi alternatiftir. Bizde sizin için çocuklarınıza alabileceğiniz Yalı Spor’un 2018 yaz sezonunu inceledik.

Sandalet Modelleri

Çocuklarınız yaz boyunca en çok kullanacağı ürünlerin başında sandalet geliyor. Çocuklarınızın keyifle ve rahatlıkla giyebileceği sandalet modelleri için tıklayın.

Havuz ve Deniz Ayakkabısı

Eğlenceyi güvenilir hale getiren havuz ve deniz ayakkabısı Slipstop’un ürünleri ile çocuklarınız artık daha güvenli. Kaliteli, renkli, ayrıcalıklı ve güvenli Slipstop ürünlerini incelemek için tıklayın.

Deniz Gözlüğü ve Boneler

Yaz tatili yaklaşıyor! Çocukların en çok sevdiği ve tercih ettiği sporların başında yüzme geliyor. Yüzme sporu ile ilgilenen çocuklarınıza alabileceğiniz yüzme aksesuarlarını incelemek için tıklayın.

Çocuk Mayo

Çocukların her zaman tercihi renkli ve dikkat çekici mayo modelleri olmaktadır. Hem kız hem de erkek çocukları için mayo modellerini incelemek için tıklayın.