1- İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? Yapıyorsanız ağırlıklı olarak hangi ürün gruplarını tercih ediyorsunuz?

Evet internetten alışveriş yapıyorum. Genellikle ev için dekorasyon, mutfak için ürünler, farklı kumaşlardan t-shirtler, inovatif, hayatı kolaylaştıran değişik ürünler ilgimi çekiyor. Köpeklerim olduğu için onlara da yine tasma, kıyafet gibi ürünler alabiliyorum. Özellikle geliri sokak hayvanlarına giden ürünler tercih sebebim oluyor.

2- Hayvanları ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz ve siz de bir köpek sahibisiniz. İnternetten mama ya da diğer petshop ihtiyaçlarınız için araştırma/alışveriş yapıyor musunuz?

Evet yapıyorum. Kampanyalı ürünleri, mamaları takip ettiğim oluyor veya arkadaşlarımın köpeklerine, kedilerine hediye almak için de yine tercih ediyorum. Ayrıca sokak hayvanlarına göndermek üzere yine mama alımını internetten rahatça halledebiliyorum.

3- Yeni projeleriniz bahsetmek ister misiniz?

Televizyonda farklı projelerde yer almayı seviyorum. Yapımcılığını da üstleneceğimiz değişik birkaç proje üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bunlar hem eğlence hem de ‘reality’ dediğimiz tarzda olacak.

4- Yaptığınız işin sizi en mutlu eden yanı ne? Bir adım sonrasında neyi hayal ediyorsunuz?

Televizyon, gazetecilikte yeni şeyler öğrenmeyi, keşfetmeyi çok seviyorum. Canlı yayının adrenalin bağımlılığı yaptığını söyleyebilirim. Enerjinizi toplamak ve karşıya izleyiciye o enerjiyi geçirmek önem taşıyor. Bu nedenle algılarınız hep açık, aklınız sürekli çalışmak zorunda. Sonuçta hem aklınızı hem beden dilinizi kontrol altında tutmanın heyecanını hiçbir şeye değişmem. Yapımını da üstlendiğim bir projenin, formatın yurt dışında da kabul görmesini ve uygulanmasını çok istiyorum. İnşallah gelecek günler bunu gösterir.

5- İş hayatınız dışında, size kalan zamanlarda kendiniz için neler yaparsınız? 

Nişantaşı’nda şanslı bir bölgede oturuyorum. Maçka Parkı’na yakın olmamdan dolayı köpeklerimle vakit geçirmek beni dinlendiriyor veya Türkiye’de neler seyrediliyor, hangi yapımlar izleniyor, neler yapılıyor diye tüm formatları takip ediyorum. Bu, iş dışında gibi gözükmese de benim için kafa boşaltma yöntemi.

6- Sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak kullandığınızı görüyoruz. Sosyal medya hayatınızı ne kadar işgal ediyor?

En çok instagramda vakit geçiriyorum. Aslında tweeter ve facebook alanlarını daha aktif kullanmayı bıraktım. Instagramda hayat bir anda geçiveriyor. Bu nedenle kendimi sınırlandırıyorum. Evet ben de sabah uyanıp sosyal medya dünyasına dalanlardanım ama bunu kontrol altına alıp internete yönlendiriyorum kendimi. Yani Türkiye ve dünyadaki haberleri takibe yönleniyorum.