1- Çocukluğunuza dair müzikle alakalı ilk hatırladığınız şey nedir?

Ben bu yetenekle doğduğumu düşünüyorum. 2-3 yaşlarımda ailemde bu yeteneğimi fark ediyorlar. Her çocuk gibi bende bu yetenekle doğmuşum ve daha konuşamazken  çok güzel şarkı söylüyormuşum. En çok hatırladığım şey ise; sanıyorum ilkokul beşinci sınıfta İzmir devlet senfonisi çocuk korosu seçmelerine girerken ki heyecanım, o heyecanımı hiç unutamam. Sonunda da ikincilikle girmiştim. Ailemi ve beni çok heyecanlandıran bir gündü o gün.

2- Kenan Doğulu ile tanıştıktan sonra hayatınızda neler değişti?

1996 yılında bir şarkı yarışmasına katıldım PopShow 96 şarkı yarışması. Orada Kenan Doğulu jüri üyesiydi. Yarışma Mayıs ayında yapılmıştı ve Temmuz ayında bizim yazlığın yakınlarında bir kulübe konsere gelmişti Kenan Doğulu. Kulübün sahipleri babamın tanıdıklarıydı bende oraya gittim. Kenan’ın kulisine girdim, kendimi Kenan’a hatırlattım. Jüri olduğu yarışmada ikinci olduğumu söyledim. O da hatırladı ve sevgiyle karşıladı. Ben numaralarımı bırakmıştım o da sağ olsun menajerinin numarasını vermişti. İstanbul’a üniversite için geldiğimde onu aradım ve böylelikle stüdyolarına gittim, şarkılar söyledim. Onlarda bana öncelikle vokal yapmaya başla biraz sahnede büyü ondan sonra sana albüm yapalım dediler ve böylelikle hem albüm hem sahne çalışmaları başlamış oldu.

3- 2018 yılında yeni projeleriniz var mı?

2017’de çıkarttığımız Altın Çağ albümü çok fazla klibi hak eden bir albüm. Öncelikle ilk etapta kliplerimize devam edeceğiz en az 5-6 klip çekmeyi düşünüyoruz şu ana kadar 2 tane video klibimiz var bu albümde. Onun dışında çok yoğun bir konser programımız var. Her hafta sonu ve hafta içi konserlerimiz devam ediyor. Tabii ki televizyon, sinema filmi ve dizi teklifleri geliyor ama onlara konserlerden dolayı vakit ayırabileceğimi söylemiyorum. Şu an için ilk etapta konserlerim ve Altın Çağ albümüm için çalışmalarıma devam ediyorum. Herhalde 2018 bu şekilde başlayacak benim için.

4- Enerjiniz hep çok yüksek. Bunun kaynağı nedir?

Hiçbir fikrim yok bu herhalde yaratılıştan, sonradan edinilebilen bir şey değil bence. Benim yaşama sevincim, hayata bakışım çok fazla moralimi düşürmüyorum hiçbir şeye tabii ki çok büyük sağlık problemi olmadıkça. Hayatta her şey bizler için anı yaşamayı seviyorum. O yüzden de pozitif baktığımda da çok şükür ki her şeyde pozitif gidiyor.

5- Kendinize vakit ayırdığınızda neler yapıyorsunuz?

Hafta sonları konserlerimiz olduğu için genelde kendime hafta içi vakit ayırabiliyorum. çok erken kalkmayı seviyorum, güne erken başlamayı seviyorum ve hemen ardından spor salonuna gidiyorum günümün çoğu spor salonunda geçiyor diyebilirim. Kendimi iyi hissetmek için spor yapmaya vakit ayırıyorum, çünkü bedenimi daha çok seviyorum ruhuma da yansıyor bu. Ofisimde vakit geçiriyorum işimle ilgili çalışmayı çok seviyorum. Arkadaşlarımla vakit geçiriyorum, güzel yemeklere gidiyorum yani aslında her genç kadının yaptığı şeyleri yapıyorum.

6- İnternetten alışveriş yapıyor musunuz? / Alışveriş yapıyorsanız daha çok ne tarz ürünler alıyorsunuz internetten? 

İnternetten alışveriş yapanlara yıllardır hayranlıkla bakardım. Çünkü benim böyle teknolojiyle aram çok iyi değil açıkçası, ama son 2 senedir bende internetten alışveriş yapıyorum. Daha çok basic şeyler ya da daha önce denediğim bir ayakkabının kalıbını biliyorsam evet bu bana olur ayak numarama göre alabilirim. Yani risksiz şeyleri alıyorum çünkü sonra gelince paketi açıp üstüme olmayınca çok üzülüyorum 🙂 dolayısıyla evet bende internetten alışveriş yapıyorum.

7- Düzenli olarak takip ettiğiniz Blog sayfaları var mı?

Evet var,

Sevdiğim arkadaşlarım olan moda tutkusu sayfasını takip ederim, Gardırop Gurusu sevgili Handeyi takip ediyorum. Şu an aklıma gelenler bunlar.

8- Cildiniz her zaman ışıl ışıl bu konuda bize vermek istediğiniz bir tavsiye var mı?

Şöyle söyleyebilirim; Bir kere içeriden de bunun gerçekleştiğini düşünüyorum bol su içerek, düzenli uyuyarak. Sigara içmek, gece uykusuz kalmak, havasız ortamlarda kalmak bunların hepsi cilde çok zararlı, ben elimden geldiğince bunlara dikkat ediyorum. Onun dışında cildimin temizliğine çok önem veriyorum. O da şöyle; Genelde havalı şişeleri olan kozmetik markaları yerine, genç yaşlarımdan beri eczane ürünleri tercih ediyorum babamın sağlıkçı olmasıyla da alakalı bu durum biraz o yüzden cildi çok yormadan, her bulduğunu da sürmeden, makyajı gece mutlaka temizleyerek uyuyarak. Bence her kadın zaten güzel olabilir, her kadın güzeldir.