Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için ona seçeceğiniz oyuncaklar oldukça önemlidir. Ayrıca bebeğinizin hem keyifli zaman geçireceği hem de eğlenirken öğreneceği oyuncaklar bebeğinizin gelişimi için çok önemlidir.

Bebeğiniz için ePttAVM.com’da bulabileceğiniz ve sizin için seçtiğimiz 5 oyuncak;

 

Uyku arkadaşı bebeğinizin kendini güvende hissetmesi ve daha rahat uykuya dalması için çok önemlidir. 4. aydan itibaren uyku arkadaşı kullanarak bebeğinize uyku eğitimi verilebilirsiniz.

 

Aktivite Masaları üzerindeki öğretici özellikleri ile bebeklerinizin hem zihinsel, hem de fiziksel gelişimine katkı sağlar. Ayrıca aktivite masaları sayesinde bebeklerimizin ilgi alanlarını kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

 

Oyun halısı aynı zamanda bebeğiniz için aktivite halısı olarakta geçmektedir. Oyun halısı, bebeğinizin oynayarak keyifli zaman geçirirken aynı zamanda algılarının gelişimine yardımcı olur. Ayrıca, oyun halısı sayesinde bebeğinizin kavrama algıları gelişir ve oynarken kol ve bacak kasları hareketlenir.

 

İlk adım arabası aynı zamanda bebeğiniz için bir yürüme arkadaşıdır. Bebeğinizin emekleme döneminden yürümeye geliş döneminde, ayakta denge kurmasını ve ilk adımlarını güvenle atmasını sağlar. Ayrıca ilk adım arabalarının üzerinde bulunan aktiviteler bebeğinizi hareket etmeye ve oyun oynamaya teşvik eder.

 

Emekleme arkadaşları bebeğinizin ilk oyuncakları arasında olacaktır. Bu emekleme oyuncakları bebeğinizin kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır ve hareket ve sesler ile bebeğinizi emeklemeye teşvik edecektir. 6. Aydan itibaren bebeğinizin rahatlıkla kullanabileceği bu oyuncaklar arasındadır.

Bebeğiniz için ePttAVm.com’da bulabileceğiniz diğer oyuncak önerilerini incelemek için tıklayınız.