1- Pastel Renkler

 
Tasarımcılar pastel renkleri podyumlara taşıyınca bu bahar gardırobumuza pastel renkler eklemek kaçınılmaz oldu. Pastel renkleri özellikle de mint yeşili ya da pudra pembesi olmak kaydıyla herhangi bir parçaya mutlaka sahip olmalısınız.

 

2- Kloş Etekler

Diz kapağının altında biten pileli, uçuş uçuş etekler uzun bir aradan sonra tekrar zirvede! Bu eteklerin altına sitiletto giydiğinizde çok şık, spor ayakkabı giydiğinizde ise çok şirin olacaksınız. Yani gündüzden geceye kesinlikle kurtarıcı bir parça.

3- Vintage Görünümlü Gözlükler

 
Vintage gözlükler çok popüler olunca tasarımcılar düşünmüş ve bizi tek tek vintage ürünler satan mağazalar aramaktan kurtararak vintage görünümlü gözlükler tasarlamışlar. Eh bize de bu bahar aylarında bol bol takmak düşer.

4- Beyaz Spor Ayakkabı

 
Beyaz spor ayakkabı tahtını her sezon koruyor ancak bu sefer sadece ayakkabı olarak düşünmeyin. Beyaz Jean gömlek, beyaz Jean kısa ceket, pantolon ve ayakkabıyı bir arada kombinlemeyi unutmayın.

5- Trençkot

 
Moda haftalarında şovların yıldızı olan bir diğer önemli parça ise; trençkotlar. İlkbahar / Yaz 2018 sezonunda onları bol bol göreceğiz. Metalik detaylar, gül nakışlı modeller ya da zarif bir pelerin etkisi…