Arzum Ehlikeyf Delux Çay ve Kahve Robotu Arzum’ un tasarlamış olduğu hem şık hem de kullanışlı 3 amaç için kullanılabilen üçü bir arada seti.

Soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan sevdiklerimize kısa sürede hazırlayabileceğimiz şeyler yapmayı kim istemez ki işte tam bu noktada bu ürün işin içine giriyor.

Ürün;

360° dönebilme özelliği

Kablosuz kullanım

Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi,

Taşıma ve saklama kolaylığı sağlayan katlanabilir tutma sapı,

Sağ ve sol el kullanımına uygunluğu

Gibi teknik özelliklere sahip! Kadınların sık kullandığı üç ürüne bu set tek başına cevap verebiliyor. Bu 3 özellik için farklı farklı ürünler satın almanıza gerek yok. Pratik, yer kaplamayan bu ürün tam sizlik!

Ürünün özel kapağı sayesinde ürünü su ısıtıcı olarak kullanmanız mümkün. Su ısıtıcı kapasitesi ise 1.9 LT ‘ dir. Ayrıca ürün Double heat sistemi ile %90 enerji tasarrufu sağlıyor ve içindeki su ısısını koruyor.

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır

Ürünün içerisinde bulunan 4 fincan kapasiteli bu kahve robotu ise sevdiklerinize, ailenize ve dostlarınıza dilediğiniz kahveleri hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Hepimiz biliriz, Türk Kahvesini ocakta pişirmenin en büyük zorluğu köpüğünü ayarlayamamaktır.  Bu ürün ile yaklaşık 1,5 dakikada kahveniz hazır olur hem de bol köpüklü olarak.

Arzum tarafından sizler için tasarlanmış olan bu ürün bizce herkesin mutfağında bulunması gereken çok amaçlı bir üründür. Sevdikleriniz ile güzel, mutlu ve bol hatırlı günlerde kullanmanızı dileriz.