Çok Fonksiyonlu Araç İhtiyaç Kiti

Yola çıkınca nerede, ne zaman, ne ihtiyacınız olur bilinmez. Çok fonksiyonlu araç ihtiyaç kiti ile ihtiyacınız olabilecek her şey tek bir üründe elinizin altında!

  • Araçta mahsur kalma durumunda, araç camını kırmak için Cam Kırma Çekici
  • İstenmeyen bir durumda emniyet kemerinin sıkışmasına karşın Emniyet Kemeri Kesme Bıçağı
  • Acil durumlar için yolda duran aracınızın farkedilmesini sağlayan yanıp sönen Parlak Kırmızı Flaşör
  • Ürünü aracınızın metal herhangi bir yerine sabitlemenize yarayan güçlü Sabitleme Mıknatısı
  • Elektriğin olmadığı veya ışığa ihtiyaç duyduğunuz anlar için Led Lamba

Cep Telefonu – Tablet Tutucu

Akıllı telefonların ve tabletlerin kullanımının yaygınlaşmaya başlaması ile  başta navigasyon ve handsfree özellikleri başta olmak üzere birçok özelliği, trafikte de telefonları ve tabletleri kullanılabilir hale getiriyor. Bu yüzden telefon ve tablet tutucular, araç kullanırken dikkatinizin dağılmasının önüne geçmektedir.

 

Araç İçi Düzenleyici

Araç içinde kitabınızı, içeceklerinizi ve diğer eşyalarınızı dağınıklığa yol açmadan kolayca yerleştirmenize olanak sağlar. Araç içi düzenleyici sayesinde aracınız içinde ki  dağınıklıktan kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm eşyalarınızı ceplerine yerleştirebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Bluetooth Araç Kiti

Bluetooth Araç Kitleri günümüz de kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlayan ürünler arasındadır. Kablosuz bağlantı seçenekleri sayesinde, sürücüler gelen çağrıları kolayca yanıtlayabilir ve istedikleri müziklere kolayca erişebilirler.

Ayrıca birçok araç kitinde olan sesli arama desteği ile telefonunuza dokunmadan görüşmelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

 

Araç şarj aletleri

Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte çabuk biten şarj kullanıcılar için sorun olmaya başlamıştır. Yolculuk esnasında şarjınız bittiğinde ya da telefonunuzu şarj etmeyi unuttuğunuzda araç şarj aletleri sayesinde telefonunuzu aracınızda kolayca şarj edebilirsiniz.

 

Aracınız için aradığınız her şey ePttAVM.com’da