Araba kullanan hemen herkesin ortak sorunlarından biri de telefonu nereye koyacağınızdır. Tabii ki araç içinde telefon kullanmayı asla tavsiye etmiyoruz ama gözümüzün önünde olmasını istediğimiz de bir gerçek. Telefonumuzda ki müzik listelerini araç içerisinde dinlemek, navigasyondan faydalanmak ve bir çok değişik uygulamayı kullanabilmek için elimizin altında olmasını istiyoruz. Elimizin altında olsun deyince sıkıntılar olmaya başlıyor ve araç içi telefon tutacağına ihtiyacımız oluyor.

Sizin için incelediğimiz güvenli kullanıma sahip olaran telefon tutucuları:

ttec EasyDrive

 

 

Araç içinde telefonunuzu nereye koyacağınızı bilemiyor, telefonum gözümün önünde olsun diyenlerdenseniz ihtiyacınız olan tek şey EasyDrive araç içi telefon tutucu. Telefonunuza yapıştıracağınız manyetik etiketi ile ekstra güçlü tutuş imkanı sunarken estetik tasarımı da aracınız ile uyum sağlıyor.

Xiaomi ROIDMI 

 

360 derece hareket edebilen başlığı ve mıknatıslı bağlantı desteği sayesinde araç içerisinde kullanılabilecek en ergonomik telefon tutucu olan Xiaomi ROIDMI Car Holder tüm telefon modelleri ile uyumludur. Telefonunuza 3M ile yapışan metal bir plaka sayesinde kullanılabilen manyetik araç tutucu alüminyum alaşımdan üretilmiştir.

 

Universal

 

Mıknatıslı araç içi telefon tutucu araç kullanırken rahatça navigasyon kullanma ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça pratiktir ve her araca bindiğinizde telefonu tutucuya yerleştirme zahmetinden sizi kurtarır. Havalandırmaya kolayca takılıp çıkarılabilir. İhtiyaca göre telefon veya navigasyon cihazınız ile kolayca kullanabilirsiniz.

 

Diğer tüm modeller için burayı tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.