Anneler günü için hediyeniz hazır mı? Henüz değilse elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. O özel gün hızla yaklaşıyor. Düşünüp düşünüp bir türlü ne alacağınızı bulamıyorsanız ePttAVM anneler günü özel sayfasından öne çıkan birkaç ürünü size anlatabiliriz.

En Klasik Seçim Olarak Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri anneler gününde en çok tercih edilen hediyeler arasında olduğunu biliyor muydunuz? Ne kadar doğru bir karar onu bilemeyiz. Kimileri bu ürünlere anneler daha çok çalışsın diye alınıyormuş gibi bakarken, kimileri de onların günlük işlerini daha pratik hale getirme ve mutfaktaki yaratıcılıklarını arttırma olarak bakıyor. Tabi seçim sizin, annenize harika bir mutfak robotu, fritöz ya da yoğurt yapma makinesi alabilirsiniz. Eğer annelerimizi tanıyorsak kesinlikle mutlu olacaklarına da eminiz.

anneler-günü-anneler-günü-hediyeleri-anneler-gününd- ne-alınır-anneye-hediye-epttavm-modakonseptt

Cep Telefonu ve Tablet

Benim annem teknolojik kadın, onunda Whatsapp grubundan arkadaşları ile eğlenmeye hakkı var. Gittiği yerlerde yer bildirimi yapsın ve balkonda yetiştirdiği saksı çiçeklerinin fotoğraflarını çeksin isterseniz annenize anneler günü hediyesi olarak bir cep telefonu ya da tablet hediye edebilirsiniz. Öğretme kısmında sizde biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak anneniz akıllı telefon kurdu olduktan sonra ikinizde çok eğleneceksiniz.

Takı Gözlük Saat En Garanti Hediyeler

Bir kadına alınacak ve sevmesi en garanti ürün ne diye düşünürseniz kesinlikle takı, saat ve gözlük deriz. Çünkü kadınlar aksesuarları sever. Hediye olarak gelen aksesuarları daha çok sever. Şık bir kolye ya da bileklik annenizin yüzünü güldürmek için son derece başarılı bir hediye olacaktır. Yaz aylarının yaklaştığını da düşünürsek gözlük almanız da hiç fena bir fikir değil. Hem güzel hem de çok kullanışlı bir hediye olacaktır.

Kozmetik ve Parfüm

Kozmetik bir kadının hayır diyemeyeceği en özel hediyelerden bir tanesidir. Eğer annenizin sürekli kullandığı çok özel bir koku varsa mutlaka yedek bir şişe almalısınız. Bu onu ne kadar tanıdığınızı gösterecek ve uzun süre aldığınız hediyeyi kullanacağı için çok anlamlı olacaktır. Bununla birlikte eğer sürekli kullandığı özel bir koku yoksa artık sizin anneniz için çok özel bir koku seçme vaktiniz gelmiş demektir. Annenizi tanıyorsanız mutlaka ona en çok uyan kokuyu bulacaksınız demektir. Ayrıca kadınlar gününe özel kozmetik setleri de çok renkli bir hediye alternatifidir. Bu alternatifi mutlaka kullanmalısınız.

ePttAVM’nin tüm kampanyalı ürünleri için tıklayın