Anı Ölümsüzleştir

Kendinizi bir Karadeniz Ormanlarında düşünün ya da Kapadokya’da bir balonda güneşin doğuşunu izlerken hayal edin.

Ege’de güneşin batımını bir balıkçı kayığında ışıl ışıl denizin üzerinde izlerken o eşsiz An’ ın tadını çıkardığınızı düşleyin.

Bunların yapmış ya da yapacak olabilirsiniz.

Peki, sadece aklınızda mı kalacak? Ya da anlattığınız kadarını mı yaşayıp hatırlayacaksınız?

An’ı ölümsüzleştirmek denen bir şey var aslında. Her anı kaydedip, göremediğiniz güzellikleri yakınlaştırıp belki de olduğundan daha egzotik bir tavra bürünen anılarınızı sevdiklerinize paylaşmanın bir yolu daha var. Kaydetmek!

canon-eos-700d-epttavm-modakonseptt-dijital-slr-fotograf-makinasi-50mm-lens-zoom

Güneşin batımını profesyonel bir fotoğraf makinası ile her açıdan sihir katarak ölümsüzleştirebilmenin tadı başka nerede olabilir?  Zoom Lens ile göremediğiniz ya da netleştiremediğiniz ufuktaki bir balıkçı kayığını yanınızdaymış gibi objektifinizde görüp anıların içine ekleyin.

Ya da kumsaldaki rengarenk çakıl taşını ve ya ormanda dalından düşmek üzere olan bir kozalağı 50mm f/1.8 -1.4 Lens kullanarak sadece kum taneleri/ kozalağı netleyip diğer nesneleri flu olarak yakalayıp kaydedebilirsiniz.

Siz anılarınızı tek başınıza yaşamayıp arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hatta çocuklarınıza bile anı olarak saklamak istiyorsanız Canon EOS 700D + 18-135mm Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinası tam size göre bir arkadaş diyebiliriz.

epttavm-modakonseptt-dijital-slr-fotograf-makinasi-50mm-lens-zoom

Yalnızca kendiniz için değil doğayı yaşamak ve yaşatmak için size benzersiz seçenekler sunan lensleri kullanarak hem hareket halindeki nesneleri, ayrıntıları, Eyfel kulesini farklı açılarını, gece denize vuran ay ışığını görmek istediğiniz şekilde yakalayın. İster yaz, ister kış fark etmez. Bütün mevsimlerde ayrı güzelliği olan ülkemizde kaydedecek çok anı, ölümsüzleştirecek bin bir çeşit doğa harikası var…

Dijital ya da SLR Fotoğraf Makinaları ile profesyonellere ve amatörlere uygun cihazlar için epttvm.com Fotoğraf-Kamera kategorisini ziyaret edin size özel fırsatları kaçırmayın.