AKSİYON KAMERALAR İLE ANI YAKALAYIN

Macera tutkunusunuz. Sörf, kayak pistini ve dağ patikalarını, çevreniz ile yapacağınız aktiviteleri, evcil hayvanlarınızın dışarıda yaşadığı maceraları nefes kesici görüntülerle yakalamak istiyorsunuz. İşte bu anda Aksiyon Kameralar tam da size göre.

Action Cam’lar hikayelerinizi anlatmak yerine yaşadıklarınızı canlı olarak kayıt altına alıp eşsiz bir kayıt yapabilmeniz üzerine tasarlanmış cihazlar. Yaşam tarzınızı her ortam da kanıtlayarak ve tekrar tekrar izleyerek o anı her defasında yeniden yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Wifi ve saat gibi isteğe bağlı uzaktan ön izlemeli kumanda kullanarak çekilen görüntüleri canlı izleyerek farklı bakış açılarından kaydedebilirsiniz. Full HD’ye kadar kaliteli video kaydedebilme özelliği,  170° ye Kadar geniş açı ile kayıt özelliği aksiyon kameraların başlıca güzellikleri.

aksiyon-kameraları-actioncam

Action Cam’ların ince, hafif ve kolay taşınabilir olması en önemli özelliği!

Bu cihazlara ayrıca takılabilen su geçirmez koruyucu kılıflar, kask, omuz tarafına monte edilebilmesini sağlayan klipsli kitler her ortamda en mükemmel videoları çekmenize yardımcı olacaktır.

Bu cihazları kullanmaya başladıktan sonra geriye kalan tek şey hayal gücünüzün sınırlarını keşfetmek olacaktır.

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen marka Sony olurken fiyat – performans olarak Polaroid, GoPro, Canon da oldukça tercih edilmektedir.

Aksiyon dolu günler dileriz.