2019 İlkbahar / Yaz sezonu kıyafetlerinde desen ve baskıların öne çıktığı iddialı ve cesur tasarımlar karşımıza çıkıyor. Hadi gelin bu sezon gardırobunuzda değişikliklere sebep olacak trendlere birlikte bakalım.

Şal Deseni

Özellikle elbiselere ve kimonoya çok yakışan renkli şal desenler, bu sezon her zamankinden daha da moda. Kendinize oryantalist bir hava katmak için ipek eşarp baskılı bir parça alarak 2019 yaz sezonunun trendini yakalayabilir ve yaz akşamlarında bu görünümünüzle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Yıldız Baskılı

Tasarımcılar kadınların yıldız gibi parlamaları gerektiğini düşünerek 2019 trend desenlerine yıldız baskılarını da eklediler. Sizler de yıldız baskılı bir parçaya sahip olup parıldayabilirsiniz.

 

Pop-Art Motifleri

Tasarımcılar güzel sanatların çekiciliğini kıyafetlere yansıtarak 2019 trend yaz desenlerine farklı bir yaklaşım getirdi. Sizler de bu trendi yakalayarak iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Her Yöne Giden Çizgili

Kıyafeti daha güçlü kılan ve şal tarzı kumaşlarda daha hoş görünen çizgiler bu sezon hakim bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bohem bir hava da katan bu desenli parçalara sahip olarak trendleri yakalayabilirsiniz.

 

Dama Deseni

90’lar trendi dama desenleri bu sezon da karşımıza çıkıyor. Elbiselerde dama deseninin çiçeklerle karışmış hali de dikkat çekiyor. Henüz alışverişe çıkmadıysanız listenize dama desenli parçalar eklemeyi de unutmayın.