2019 Plaj Stili

Plaj stilinde bu yaz oldukça renkli ve iddialı parçalar ön plana çıkıyor. Sadece mayo ve bikinilerden ibaret olmayan plaj stilinde bu sezon trendler arasında rengarenk kimonolar, oversize elbiseler, sıra dışı şapkalar ve farklı formlardaki terlikler var. Hala tatil alışverişine çıkmadıysanız, sizler için bu sezonun plaj stilindeki favori parçaları araştırdık. Hadi hemen göz atın ve sezonun gözde parçalarını öğrenin.

Plaj Elbiseleri

Bu sezon beyaz oversize elbiseler (hatta uzun gömleklerinizi elbise olarak da kullanabilirsiniz) trendler arasında… Pareoları ise ister belinizden, ister boynunuzdan bağlayarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Ayrıca şortlarınızla bağlamalı bluzları kombin yaparak plajlarda stilinizle hayranlık uyandırabilirsiniz.

 

Çantalar

Plaj stilinin tamamlayıcı aksesuarlarından olan çantalar bu yıl çok renkli… Sezon modelleri arasında büyük ve okyanus temalı hasır çantalar oldukça dikkat çekiyor. Bu yaz tatile giderken bavulunuza bu plaj çantalarından da eklemeyi unutmayın.

 

Şapkalar

Geçtiğimiz yaz sezonundan beri hız kesmeyen devasa boyut trendi bu yaz şapkalarda da kendini gösteriyor. XXL hasır şapkalar bu yazın en trend parçaları arasında çoktan yerini aldı. Bu şapkalar UV ışınlarından sadece yüzünüzü değil tüm vücudunuzu da koruyor. Ayrıca geçen sezonun trendi olan asetat çerçeveli güneşlikler de bu sezonun dikkat çeken parçalarından olmaya devam ediyor.

 

Sandalet ve Terlikler

Sezon trendlerinden olan hasır; şapka ve çantaların yanı sıra sandalet ve terliklerde de bu sezon sıklıkla kullanılıyor. Geçmiş sezonlarda da karşımıza çıkan bu trendin öncüsü olan Birkenstock terliklerinin farklı modelleriyle plaj stilinizi tamamlayabilirsiniz.