Kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı olan güneş gözlükleri bu sezon daha çarpıcı modelleriyle karşımıza çıkıyor. 2019 güneş gözlüğü trendleri, iddialı ve farklı olmayı sevenler için çok sayıda seçenek sunuyor. Peki klasik güneş gözlüklerin yerini alarak daha çok dikkat çeken bu modeller hangileri? Sizler için 2019’un trend güneş gözlüklerini bir araya getirdik.

Süslü Gözlükler

Bu sezon devasa mücevher kaplamalı ve taş süslemeli gözlükler, sezonun öne çıkan trendlerinden biri olarak vitrinlerde yerini aldı. Eğer abartıdan kaçınmayıp, iddialı olmayı seviyorsanız bu gözlükler tam size göre…

 

Üçgen Şekilli Gözlükler

90’ların gözlük trendlerinden biri olan üçgen gözlükler, bu sezonda farklılaşmış yeni formuyla karşımıza yeniden çıkıyor. Daha farklı ve tarz bir görünüm için bu model gözlükleri alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

 

Siyah Matrix Gözlükler

Bu sezon Matrix karakterlerinin gözlüklerini anımsatan ve ince siyah lenslerle gözü tamamen gizleyen güneş gözlüklerine yeniden merhaba deyin. Büyük boy gözlüklerinizin yerini alacak gibi görünen bu gözlüklerle oldukça cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Kedi Gözlükler

Retro giyim tarzını sevenlerin sıklıkla kullandığı kedi model gözlükler, bu sezonun trendi olarak karşımıza çıkıyor. Hem eski hem de modern bir görünüm sağlayan bu gözlüklerle oldukça şık görünebilirsiniz.

 

Üstü Düz Güneş Gözlükleri

Bu sezon benzersiz tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken; düz üst çerçeveli güneş gözlüklerini tercih ederek fark edilebilirsiniz.