Kadınların en büyük zaafı olan çantalar, yaz sezonu modelleriyle vitrinleri süslemeye başladı. Bu sene de dolaplar birbirinden farklı ve iddialı çantalarla dolup taşacak gibi görünüyor. Oldukça radikal form ve kullanım şekilleriyle karşımıza çıkan sezon çantaları, gerçek çanta tutkunları için ilham kaynağı yaratacak. Sizlerde gerçek bir çanta tutkunuysanız sezonun öne çıkan çanta modellerine yazımızdan göz atıp, trendleri yakalayabilirsiniz.

Hasır Çantalar

Hasır çantalar bu sezon da trendler arasında yerini alıyor. Her tarza ve her kombine uygun olan bu çantalara sahip olarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İki Çanta Aynı Anda

2019 yılı defilelerde birkaç sezondur tasarımcılar iki çantayı bir arada kullanmaya başladı ve herkesi şaşırttı. Sizler de çift çanta trendine uyum sağlamak istiyorsanız, ünlü markalardan ilham alarak bu trendi yakalayabilirsiniz.

ELEGAN BEL ÇANTALARI

Son birkaç sezondur karşımıza çıkan kemer bel çantaları, stil sahibi olanların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Daha tarz ve trend bir görünüm için kemer bel çantalarını alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

TRANSPARAN ÇANTALAR

Klasik model çantalardan sıkıldıysanız 2019 sezonunda karşımıza çıkan şeffaf su geçirmez çantalar oldukça ilginizi çekebilir. Biraz cesaret isteyen ve içine koyacaklarınıza dikkat etmeniz gereken bu çanta modelleriyle trendi yakalayabilirsiniz.

KOLYE ÇANTALAR

Sezonun en küçük ama bir o kadar iddialı kolye çantaları sayesinde eller boş kalacak gibi görünüyor. Sizler de boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu minimal çantalara sahip olarak sezonun trendine göz kırpabilirsiniz.